Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29

  • Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29
  • Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29
  • Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29

Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29

Opis produktu Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29

Za zestaw słuchawkowy bluetooth szyi z PTT odpowiednim dla WA Dongle

WA29 połączone poprzez Bleutooth z WA Dongle pozwala na swobodne porozumiewanie się rąk z trasnceiver lub telefonem komórkowym.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Midland Bluetooth Headset Microphone Neckband WA 29 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Midland. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Elektronika we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Akcesoria zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij