Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland CB 250 Speaker 7W

Midland CB 250 Speaker 7W

  • Midland CB 250 Speaker 7W
  • Midland CB 250 Speaker 7W
  • Midland CB 250 Speaker 7W
  • Midland CB 250 Speaker 7W

Midland CB 250 Speaker 7W

Opis produktu Midland CB 250 Speaker 7W

Głośnik zewnętrzny do zakresu częstotliwości głosu (200 7000 Hz). Impedancja: 8 Ohm, moc: 7 W. Z kablem łączącym i złączem 3,5 mm

Midland CB 250 Speaker 7W to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Dźwięk i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Midland, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności