Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland Geopoint Box SMS Locator GPS

Midland Geopoint Box SMS Locator GPS

  • Midland Geopoint Box SMS Locator GPS
  • Midland Geopoint Box SMS Locator GPS
  • Midland Geopoint Box SMS Locator GPS

Midland Geopoint Box SMS Locator GPS

Opis produktu Midland Geopoint Box SMS Locator GPS

Kieszeń na prawdziwe urządzenie wielkości lokalizacji czasowej przedmiotów i osób korzystających ze smartfonu i / lub komputera, wysyłanie alarmów i SOS, GSM wzywa do zdefiniowanych numerów i odpowiedzieć na połączenia przychodzące.

Geopoint nie wymaga subskrypcji centrów operacyjnych, a jedynie wymaga subskrypcji lub akumulatory karty telefonicznej z którym do

wysłać SMS, należy połączyć się z serwerem Skautowego darmo lub wykonywanie połączeń telefonicznych awaryjnego (koszty telefoniczne różnią się w zależności od wybranego operatora sieci telefonicznej).

Główne funkcje:

Wyświetlacz LCD na bardziej intuicyjną obsługę

Lokalizator GPS

GSM funkcje połączeń

Anti urządzenie przed kradzieżą dla motocykli i samochodów

System alarmowy

Cechy:

GPS RX: SiRFstart III 20 ch.

Częstotliwość GSM: 850/900/1800/1900 MHz

Pamięć danych: 512KB

CommunicationPort: N.1 USB

Czujniki: N.1 za movimento

Bateria: standardowa Li Ion 1000mAh


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Elektronika marki Midland, znalazłeś najlepsze miejsce w motardinn. W motardinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Midland, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze motocykle-wyposazenie produkty, jak Midland Geopoint Box SMS Locator GPS. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Midland Geopoint Box SMS Locator GPS tak szybko, jak to możliwe.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności