Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland M 48 S set PMR446

Midland M 48 S set PMR446

  • Midland M 48 S set PMR446
  • Midland M 48 S set PMR446
  • Midland M 48 S set PMR446
  • Midland M 48 S set PMR446

Midland M 48 S set PMR446

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Midland M 48 S set PMR446

Seria M Midland powstała aby zaspokoić potrzeby komunikowania się w życiu codziennym, turystyka i recreation.Midland M 24 S jest proste i tanie radia komunikować się swobodnie.

Myślisz o zakupie Midland M 48 S set PMR446? Jest to jeden z top produktów motardinn, sklepu online motocykle-wyposazenie. Cena 66.95 $, jest limitowana! W motardinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Midland w super cenie. Wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają gwarancję producenta.

Cechy Midland M 48 S set PMR446

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności