Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Momo design

Momo design Fighter Glam

  • Momo design Fighter Glam
  • Momo design Fighter Glam

Momo Design Fighter Glam

Opis produktu Momo design Fighter Glam

Demi wojskowego odrzutowca inspirowane kask z zewnętrznym wizjerem optycznym regulowanym, klasy uchwyty w polerowane wymiennych kolorów i logo glamour zarysie.Cechy:


Materiał Obudowa: ABS.

Lakierowanie: W specjalnych farb do zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne.

Wyściółka wewnętrzna zmywalna. Wyjmowane wkładki policzkowe.

Wewnętrzna wyściółka materiał: tkanina wysokiej absorpcji potu tkaniny mesh i netto. Tkanina z leczenia jonów srebra do skutecznego działania statycznego bakterii.

Kulisty osłona anty leczeniu i absorpcji promieniowania do 400 mikronów (absorbera UV) zarysowania pokryte skórą oraz z podporami w węglu samolotu.

Pasek podbródkowy z klamrą mikrometrów.


Jeśli interesuje Cię Momo design Fighter Glam, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Ochrona ciała marki Momo design mają najwyższą jakość. Momo design projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Momo design Fighter Glam już dziś!

Cechy Momo design Fighter Glam

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij