Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mt helmets

Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision

  • Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision
  • Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision

Mt Helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision

Opis produktu Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision

100% Max Vision pinlock 70 mgła odporne wkładka obiektyw jest nasze rozwiązanie premia za kasków MT. Obiektyw ten stał się punktem odniesienia dla wykonania odpornego mgły, który jest najczęściej używany przez zawodników na całym świecie. Wkładka jest wykonana z tworzywa sztucznego, pochłaniający wilgoć, w związku z czym powierzchnia w zasadzie sucha podczas użytkowania. Wkładka posiada uszczelkę silikonową która tworzy podwójny system tarczy.

Cechy:

Podwójny system tarcza stworzona przez uszczelkę silikonową

Dry Technologia hydrofilic

Łatwe do czyszczenia i zainstalować

Zamiennie innych obiektywów pinlock

100% Technologia Max Vision® zapewnia dobrą widoczność całej kompletnej portu oka tarczy

Specyfikacja:

Jasny:

W pinlock jasne obiektywy wkładka jest domyślną opcją kolor, który jest powszechnie oferowane przez producentów kasków. Jak pinlock jasne wkładka Obiektyw jest przezroczysty, to działa dobrze ze wszystkimi rodzajami barwnych typów osłony na twarz.

100% Max Vision

W pinlock 100% Max Vision Soczewki wkładka zwiększa zasięg mgły odporną obrębie tarczy kask za pomocą specjalnie zaprojektowanych obszarze jamy umożliwiający obiektyw idealnie pasuje. Pinlock 100% Max Vision Soczewki wkładane są również oferowane w wersjach kolorowych.

Zgodność

100% Max Vision pinlock 70 Usuń wkładka Obiektyw jest kompatybilny z listy kaski poniżej:

MT Kaski

Blade / Mugello / Zemsta / Thunder II


Korzystaj z naszych ofert dla Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Mt helmets w najlepszej cenie.

Cechy Mt helmets Pinlock DKS 157 for Visor MTV12 Max Vision

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij