Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mt helmets

Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor

Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor

  • Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor
  • Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor
  • Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor

Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor

Opis produktu Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor

Przerzuć się kask przeznaczony do długiej jazdy na odległość, wielkiego mechanizmu szczękowego utrzymanie wydajności i doskonałej ciszy w regularnej dużą prędkością. Nadaje się do dużych rozmiarów głowy (do XXXL (64 65). Specjalna konstrukcja wyściółka dla komfortu i ciszy z wysokiej jakości tkanin, które pozwoli użytkownikom czuć się komfortowo i ciepłe. Kask szczękowy z dwoma czopami działa w celu przemieszczenia środka ciężkości minus to poprzez ruch eliptyczny . W zestawie osłona przeciwsłoneczna (rozwijanej). Może być używany jak skuter kask z breathguard śniegu, jazdy na skuterach śnieżnych szyi kurtyny i "podwójne lub elektrycznym obiektywie". specjalnych tkanin komfortu i przestrzeni dla głośników i systemu MT Bluetooth. Osłona anty zarysowania z systemem usuwania szybko. szybkie uwolnienie mikrometryczne klamry. 3 gwiazdki do SHARP kwalifikacji.Technologia:


Lokalizacja GPS


Pinlock:

Pinlock oferuje fantastyczne rozwiązanie przeciwko tarczy zamglenia. Zamgławiania może łatwo wystąpić z powodu różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz kasku i swoim wilgotnym oddechem. Pinlock wkładka absorbuje wilgoć od wewnątrz i oferuje ciągły wyraźny visibilty.


SHARP:

Dzięki simplet pięciogwiazdkowym system punktacji, SHARP zapewnia motocyklistów z niezaleznych i obiektywnego doradztwa, ukazując różne występy bezpieczeństwa kasków motocyklowych, opartych na wyczerpujących testów jakości. MT KASK Kask ZEMSTA uzyskuje 5 gwiazdek (góra grabienie), THUNDER kask 4 gwiazdki i RAPTOR kask 3 gwiazdki.


W motardinn, pokazujemy całą charakterystykę Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor. W motocykle-wyposazenie sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Mt helmets Visor For MT Helmet Raptor i korzystaj z naszych ofert motocykle-wyposazenie sprzętu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności