Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nexx

Nexx Sx.10 Chocolate

  • Nexx Sx.10 Chocolate
  • Nexx Sx.10 Chocolate
  • Nexx Sx.10 Chocolate

Nexx Sx.10 Chocolate

Opis produktu Nexx Sx.10 Chocolate

Dane techniczne:

Obudowa ATR / PCStandard ECE / 22 05.Miękka antypoślizgowa i antyalergiczna podszewka z tkaninyKlamra Micro MetricPC Lexan Shield80% Wewnętrzny monitor słoneczny w odcieniuCOOLING COVER TECH System wentylacji (zgłoszenie patentowe, 1 ruch otwiera 2 wloty powietrza i 3 wyloty powietrza)Przygotowano system interkomuNajmniejszy kask Half Jet z podwójnym daszkiem na rynku:

pasuje do prawie wszystkich bagaży motocykli.* Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego powiadomienia nabywca jest tego świadomy i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użycie, w .. ....


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie motocykle-wyposazenie. Kupuj Nexx Sx.10 Chocolate z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane motocykle-wyposazenie produkty z kategorii Ochrona ciała , które dopełnią twoje zamówienie. motardinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Nexx Sx.10 Chocolate

Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Homologacja
Rozmiar
Aktywność
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij