up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nexx
360

Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

plus
  • 360Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem
  • Play videoNexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Opis produktu Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Specyfikacje:

TRI COMPOSITE Shell (włókno szklane, węglowe i aramidowe) Standard ECE / 22 05.

Wewnętrzna wyściółka CoolMax Miękka wyściółka zapobiegająca poceniu i antyalergiczna tkanina Regulowana wyściółka i wyjmowana podszewka Zmywalna podszewka Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna z łatwo otwieranym mechanizmem Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna 80% Przygotowana do użycia długiego wizjera (osłona bąbelkowa) z klamrą mikro metryczną.

* Kaski są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem.

WAŻNA UWAGA.

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których zatwierdzona jest europejska homologacja ECE / ONU R22.05.

TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do używania tego kasku w tych krajach.

Za pomocą tego powiadomienia kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym niniejsza europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach. , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody.

W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie z powodu niespełnienia wymagań tych krajów.
Kupuj Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem w najniższej cenie! Twój sklep online motocykle-wyposazenie, motardinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Kaski w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu motocykle-wyposazenie w świetnych cenach!

Cechy Nexx X.70 Core Pojemnik Z Tuszem

Kolor
Użycie
Wiek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up