up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nexx
360

Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

plus
  • 360Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem
  • Play videoNexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem
  • Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Opis produktu Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Specyfikacje:

TRI COMPOSITE Shell (włókno szklane, węglowe i aramidowe) ECE / 22 05 Wewnętrzna podszewka CoolMax Miękka wyściółka antypotna i antyalergiczna tkanina Regulowana wyściółka i wyjmowana podszewka Zmywalna podszewka Osłona przeciwsłoneczna PC Lexan Osłona przeciwsłoneczna z łatwym otwieraniem Wewnętrzna klamra 80% Micro Metric.

* Kaski są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem.

WAŻNA UWAGA.

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których zatwierdzona jest europejska homologacja ECE / ONU R22.05.

TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do używania tego kasku w tych krajach.

Za pomocą tego powiadomienia kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym niniejsza europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach. , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody.

W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie z powodu niespełnienia wymagań tych krajów.
Jeśli szukasz Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem, masz szczęście. W sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w motardinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Kaski. motardinn oferuje ekskluzywne produkty Jet dla wielu aktywności. Jet zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Nexx X.70 Groovy Pojemnik Z Tuszem

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobry kask

-

Świetny kask i bardzo dobry sklep!

Idealny !

-

Witam najpierw o produkcie: bezbłędne wykonanie, cudownie wygodne na głowie. Zmierzyłem obwód głowy 57 cm i pasuje dokładnie do rozmiaru 57, ładnie i ciasno! Wszystko w porządku. A do sklepu: Pozdrawiam, byłem sceptyczny, czy kask dotrze na czas, bo na krótko przed urodzinami była moja kolej, ale zamówiłem w sobotę wieczorem, dostawa w środę (i to z Hiszpanii!) Świetnie!

To dobry kask

-

Jest dobrze wykonany w tej cenie. Cieszę się, że to kupiłem. Rozmiar wydaje się być taki sam jak rozmiar Arai i Shoei.

Przegląd kasku

-

Mój nowy kask NEXX Groovy został przetestowany w bardzo ulewnym deszczu - i działał dobrze z zaledwie kilkoma kroplami przechodzącymi przez wizjer. Jestem pod wrażeniem niskiego poziomu hałasu - znacznie lepszego niż mój poprzedni hełm Nolan

Poczucie wielkości

-

Kupiłem kask po raz pierwszy europejskich producentów. Ponieważ został pobrany na informacji, że wiele „ludzi Zachodu i lepiej którzy kupili jeden rozmiar niż zwykle, ponieważ jest inny kształt głowy w języku japońskim.” Jest zazwyczaj jednak jest S, który został nam możliwość zakupu M było. Jest to trochę trudne lekarz. Tylko trochę. To nie jest to, że nie może być używany, nie podoba mi ból. Najlepszy jest na kana dwóch rozmiarach .... W drodze Japonii nie wiem, czy ludzie, którzy kupują hełm tego producenta jest obecny tylko jeden z nich, ale myślę, że jeśli odwołanie. Potem produktu oczywiście przybył bez żadnych problemów, przewidywany termin przybycia również była doskonała. Również chcielibyśmy używać. (W rzeczywistości, kupiłem drugi inny kask w rozmiarze dł.)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up