Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nexx

Nexx X.G100 Devon

Nexx X.G100 Devon

Nexx X.G100 Devon

Nexx X.G100 Devon

Nexx X.G100 Devon

  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon
  • Nexx X.G100 Devon

Nexx X.G100 Devon

Opis produktu Nexx X.G100 Devon

SPECYFIKACJAObudowa X MATRIX (wieloosiowe włókno szklane, włókna organiczne 3D, specjalne włókna aramidowe i zbrojenie węglowe)

ECE / 22 05

Tkaniny X.MART DRY

Miękka wyściółka antypotna i antyalergiczna tkanina

Wyjmowana podszewka Zmywalna podszewka

Opcjonalny ogranicznik wiatru Chin

Klamra z podwójnym D klamrą

W komplecie PC Lexan Shield 60% wędzony wizjer

Szczyt wliczony w cenę

Wentylacja podbródka

Dostępne rozmiary od S do XL

System Ergo Padding

Waga:

1200grs + 50grs.
WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się żądania odpowiedzialności i / lub odszkodowania dla TRADEINN w ......


Nexx X.G100 Devon dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Nexx X.G100 Devon posiada oficjalną gwarancję marki Nexx. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona ciała i kategorii Kaski.

Cechy Nexx X.G100 Devon

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Piękne!

-

Wyjątkowy kask, wykończenia i materiały najwyższej klasy, kompaktowy czapka i rocznika projekt, który jest tak modne. Zakupione z dodatkowym rabatem 21% w stosunku do ceny, która obowiązuje Motardinn normalnie (który sam jest jednym z najlepszych w sieci) i żeglugi, a także jest bardzo ekonomiczny przybył punktualnie. W opisie nie jest to tak oczywiste, ale chodzi o zabarwionej wizjerem (ekran przed nasze oczy, aby zrozumieć), ale gdy poprosiłem o powiedzieli mi, że przyszedł z osłony przeciwsłonecznej. Jestem w pełni zadowolony z zakupu. Wysoce zalecana.

Przyłbica?

-

Moin, dlatego podczas daszek? A jeśli tak, to jest jasne lub przyciemniane? Alternatywnie, byłoby pytanie, czy ktoś nachbekommt dla osłon indywidualnie. Gruss Jürgen

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, ten kask zawiera wyraźny wizjer. pozdrowienia

Pękanie

-

Stało się bardzo szybko, w idealnym stanie, przeszłość pod każdym względem, poziom wykończenia, brutalny zaskoczony klasy wnętrza. Jedynym minusem jest to, że wielkość, w moim przypadku, 59-60 L, wycisnąć trochę (mam 5 hełmy i jest zawsze taki sam rozmiar), musiałem dać mu jakiś kształt, to jest teraz wielki.

Czy ekran / okulary?

-

W opisie jest oczywiste, że przynosi przyłbicę. Czy ekran jest wliczone w cenę? dziękuję bardzo

Nasi eksperci odpowiadają

Dzień dobry Miguel. Mogę potwierdzić, że sam wizjer jest włączone. Zamiast tego na ekranie nie jest wliczony w cenę. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij