Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nexx

Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist
  • Nexx X.g100 Purist

Nexx X.g100 Purist

Opis produktu Nexx X.g100 Purist

Dane techniczne:Obudowa X MATRIX (wieloosiowe włókno szklane, włókna organiczne 3D, specjalne włókna aramidowe i zbrojenie węglowe)

Normy ECE / 22 05.

Tkaniny X.MART DRY

Miękka wyściółka antypotna i antyalergiczna tkanina

Wyjmowana podszewka Zmywalna podszewka

Opcjonalny ogranicznik wiatru Chin

Klamra z podwójnym D klamrą

W komplecie PC Lexan Shield 60% wędzony wizjer

Szczyt wliczony w cenę

Wentylacja podbródka

System Ergo Padding

Waga:

1200grs + 50grs.* Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , wyrzekając się...


Odkryj wszystkie produkty Ochrona ciała , które znajdziesz w motardinn, jak Nexx X.g100 Purist. Kup teraz Nexx X.g100 Purist i oszczędzaj na produktach Kaski. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Nexx, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Nexx X.g100 Purist i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Ochrona ciała pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Nexx X.g100 Purist

System zamykania
Homologacja
Użycie
Kolor
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij