Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nexx

Nexx X.r2 Carbon Pure

Nexx X.r2 Carbon Pure

Nexx X.r2 Carbon Pure

Nexx X.r2 Carbon Pure

  • Nexx X.r2 Carbon Pure
  • Nexx X.r2 Carbon Pure
  • Nexx X.r2 Carbon Pure
  • Nexx X.r2 Carbon Pure
  • Nexx X.r2 Carbon Pure

Nexx X.r2 Carbon Pure

Opis produktu Nexx X.r2 Carbon Pure

RAFINOWANA AERODYNAMIKA

X.R2 dokonał wielu modyfikacji w projekcie, tworząc kask, który posiada techniczne podstawy XR1.R, ale oferuje dopracowaną aerodynamikę i aeroakustyki, przy jeszcze większym poziomie komfortu i nowych rozwiązaniach sportowych / na torze.

KASK SUPER LIGHT

Oprócz chlapania super lekkim hełmem 1250gr w wersji Carbon i 1350 gr w wersji X Matrix.

WIZJA DLA WSZYSTKICH

X.R2 oferuje PRAWDZIWĄ STRONĘ DO BOCZNEJ WIZJI PIONOWEJ, wypalając standardowe wartości z najszerszymi kątami dostępnymi obecnie na rynku.

RACING VISOR

Przedstawienie zagłębionej wnęki na Pinlock i przygotowane do użycia Tear off. System Visor easy Locking jest obsługiwany z przodu w centralnym ustawieniu, które umożliwia bardziej szczelne i hermetyczne uszczelnienie.

SYSTEM DYNAMICZNY POWIETRZA

3 Wloty powietrza, w tym system wentylacyjny podbródka niezbędny do deffogowania i 4 wyloty powietrza. Powiększone kanały Easy Flow wprowadzone na wkładce EPS zwiększają strumień świeżego powietrza rozprowadzając chłodne powietrze do wnętrza, zwiększając wydatek gorącego powietrza.

FIT AND COMFORT

X.R2 występuje w 2 rozmiarach skorupy łącząc kompaktowe wymiary z doskonałym dopasowaniem i komfortem.

X MART DRY INTERIOR

Wyprofilowane wnętrza 3D są w pełni zdejmowane i zmywalne, antypotowe i antyalergiczne, wykonane z tkanin X Mart Dry, które utrzymują użytkownika w chłodzie i suchości na gorąco oraz zapewniają izolację w chłodniejsze dni.

* Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem.

WAŻNA UWAGA

Kask ten został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Lubisz Nexx X.r2 Carbon Pure? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Ochrona ciała i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Ochrona ciała jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Nexx X.r2 Carbon Pure

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Nexx xr.2 czysty węgiel

-

Właśnie otrzymałem mój czysty węgiel dzisiaj po wyjęciu z pudełka, to jest piękne. po drugie jest super lekki i podoba mi się pomysł, że pochodzi z pin lock. nie miałem okazji go wypróbować, ale muszę zainstalować na nim moje sena 20, które dodadzą liliową wagę. powiem ci, że to jest super światło, nie ma więcej odcisków szyi. jedyne, co chcę, to to, że włókno węglowe ma niewiele więcej popu, nie jest tak naprawdę zauważalne, jak powinno, ale nie stanowi problemu, ale wciąż jest pięknym hełmem. został wysłany i w moim domu w 5 dni świetnego serwisu motardinn zdecydowanie kupię od ciebie ponownie. Będę aktualizować, więcej na nim, gdy użyję go więcej. tys motardinn za świetną obsługę i znacznie tańsze ceny niż gdziekolwiek spojrzałem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij