Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nolan

Nolan N104 Evo Classic N Com

  • Nolan N104 Evo Classic N Com
  • Nolan N104 Evo Classic N Com
  • Nolan N104 Evo Classic N Com

Nolan N104 Evo Classic N Com

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nolan N104 Evo Classic N Com

N104 EVO jest aktualizacja N104 i łączy w sobie nowe rozwiązania techniczne z poprawy poziomu komfortu.


Jej nowo zaprojektowany system wentylacji, poczęty z nową technologią AirBooster, oferuje teraz lepszą wewnętrzną kontrolę klimatu w każdych warunkach.


Nowy, zdejmować i prać liniowej teraz w kilku kolorach. Konfiguracja pad policzek też jest nowy, zapewniając maksymalną wygodę nawet dla bardziej wymagających motocyklistów.


N104 EVO jest również wyposażony w wizjer ultrawide pozwalający motocyklista cieszyć szerszy niż średnie pole widzenia. Jest również wyposażony w Pinlock anti-fog wewnętrznej przyłbicy.


Krem VPS, system retencji Microlock2 i skonfigurować dla systemu komunikacji N-Com zakończyć standardowego wyposażenia tego wspaniałego kasku.


W motardinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla motocykle-wyposazenie, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Nolan N104 Evo Classic N Com? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w motardinn w katalogu Ochrona ciała i kategorii Kaski oferujemy produkty motocykle-wyposazenie, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Nolan N104 Evo Classic N Com

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij