Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nolan

Nolan N40 Special N Com

Nolan N40 Special N Com

  • Nolan N40 Special N Com
  • Nolan N40 Special N Com
  • Nolan N40 Special N Com

Nolan N40 Special N Com

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nolan N40 Special N Com

N40 to nowy kask jet przeznaczony dla bardziej wymagającego motocyklisty, z pięknym nowym nowoczesnym wzornictwem i zaawansowanymi możliwościami technicznymi.


Jest on wyposażony w filtr przeciwsłoneczny VPS oraz w pełni nadaje się do prania wkładki tkaniny. Ponadto, system retencji Microlock i skonfigurować dla systemu komunikacji N-Com zakończyć strój tego kasku.


Jego zaawansowany system wentylacji, wraz z szerokim wizjerem i szczyt, zapewniają maksymalny komfort, czy do użytku po mieście lub na długich trasach.


Szczyt dostępny jako wyposażenie dodatkowe; to jest standardowo tylko w wersji Classic Plus N-Com


Nolan N40 Special N Com dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Nolan N40 Special N Com posiada oficjalną gwarancję marki Nolan. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Kaski i kategorii Kaski jet .

Cechy Nolan N40 Special N Com

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty