Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley 02 MX

  • Oakley 02 MX
  • Oakley 02 MX
  • Oakley 02 MX

Oakley 02 MX

Opis produktu Oakley 02 MX

Prizm? Obiektywy MX pomagają w subtelnych przejściach w warunkach brudu, dzięki czemu można opanować wszystkie te decyzje. Jako ewolucja legendarnego okularu O Frame®, O2? Rodzina ma DNA Oakley pompowania przez każdą żyłę. Oakley O2? MX rozszerza O2? Styl i wydajność do średniej wielkości dopasowania, ale nie ma nic o tym średniej. Duży obiektyw z usprawnioną geometrią ramki rozszerza widok peryferyjny w każdym kierunku. Cechy: F2 Anti-Fog, odporna na zadrapania i uderzenia Lexan? Soczewka wymienna osłona noska dyskretne wycięcia ramy w świątyniach zapewniające zgodność z większością okularów na receptę bez uszczerbku dla dopasowania

Dodatkowo, Oakley 02 MX w kategorii Ochrona ciała z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Maski. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Oakley, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Oakley koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley 02 MX

Użycie
Kolor
Płeć
Wiek
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij