Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Fuel Cell

  • Oakley Fuel Cell
  • Oakley Fuel Cell
  • Oakley Fuel Cell

Oakley Fuel Cell

Opis produktu Oakley Fuel Cell

Przez jakiś czas bawiliśmy się mieszanką sztuki i technologii. Pomysł polegał na stworzeniu czystego, autentycznego stylu dla tych, którzy nie tylko kroczą ścieżką życia - tupią i zostawiają ślady stóp. To właśnie doprowadziło do Oakley Fuel Cell ™. Ideą jest tu niezachowanie oryginalności i gładki wygląd. To dowód na to, że kiedy autentyczność mówi sama za siebie, mówi głośno.

Dane techniczne:

Szerokość obiektywu: 60 mm

Szerokość mostu: 19 mm

Wysokość obiektywu: 40 mm

Długość ramienia świątyni: 130 mm

Technologia:

Polarized®: poprawa bezpieczeństwa, komfortu i wydajności, soczewki Oakley HDPolarized odfiltrowują 99% odbicia odbitego bez zmętnienia i zniekształceń optycznych, które mogą pochodzić ze spolaryzowanych soczewek wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcyjnych.

High Definition Optics®: High Definition Optics® (HDO®) to zbiór opatentowanych technologii, dzięki którym okulary Oakley spełniają lub przewyższają standardy testowe American National Standards Institute w zakresie przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporności na uderzenia.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Oakley Fuel Cell i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Oakley. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona ciała we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Okulary zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Fuel Cell

Użycie
Kolor
Wiek
Użycie
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij