Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Opis produktu Oakley O Frame MX

Gdy czekasz na bramie i adrenalina rośnie, prawdopodobnie nie będą myśleć o odporny na zarysowania soczewki Lexan, który daje szeroko otwarte widok na tor. Lub potrójna warstwa pianki twarz, która odprowadza potu. Albo Nasi projektanci zawiera antypoślizgowe silikonowe traktowane pasek i interfejs montażowy do Oakley laminowane tearoffs, najbardziej zaawansowany system oderwanym na planecie (sprzedawany oddzielnie). Ale jest jedna rzecz, należy pamiętać: zwycięski zawodnik w historii ma nosić ramę MX O w każdym tytule pościgu. Ricky Carmichael i zarobić na nie rep przez uszczerbku dla osiągów. Te gogle są kompatybilne z osłoną atak Mask nosa.Tecchnologies:


High Definition Optics


Jeśli szukasz dobrej jakości Maski artykułów, to nasza oferta Maski z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Oakley O Frame MX, w cenie 27.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Oakley O Frame MX, dopasujemy cenę!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley O Frame MX

Użycie
Kolor
Płeć
Wiek
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Służą one do słoneczne lub pochmurne dni?

-

Służą one do pochmurno lub słoneczne dni?

Nasi eksperci odpowiadają

CAT3 posiada obiektyw dlatego zalecamy na słoneczne dni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij