Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX
  • Oakley O Frame MX

Oakley O Frame MX

Opis produktu Oakley O Frame MX

Gdy czekasz na bramie i adrenalina rośnie, prawdopodobnie nie będą myśleć o odporny na zarysowania soczewki Lexan, który daje szeroko otwarte widok na tor. Lub potrójna warstwa pianki twarz, która odprowadza potu. Albo Nasi projektanci zawiera antypoślizgowe silikonowe traktowane pasek i interfejs montażowy do Oakley laminowane tearoffs, najbardziej zaawansowany system oderwanym na planecie (sprzedawany oddzielnie). Ale jest jedna rzecz, należy pamiętać: zwycięski zawodnik w historii ma nosić ramę MX O w każdym tytule pościgu. Ricky Carmichael i zarobić na nie rep przez uszczerbku dla osiągów. Te gogle są kompatybilne z osłoną atak Mask nosa.Tecchnologies:


High Definition Optics


W motardinn, pokazujemy całą charakterystykę Oakley O Frame MX. W motocykle-wyposazenie sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Oakley O Frame MX. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Oakley O Frame MX i korzystaj z naszych ofert motocykle-wyposazenie sprzętu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley O Frame MX

Rodzaj soczewki
Kategoria soczewki
Kategoria soczewki
Rodzaj soczewki
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Służą one do słoneczne lub pochmurne dni?

-

Służą one do pochmurno lub słoneczne dni?

Nasi eksperci odpowiadają

CAT3 posiada obiektyw dlatego zalecamy na słoneczne dni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności