Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ogio

Ogio Baja 70

Ogio Baja 70

  • Ogio Baja 70
  • Ogio Baja 70

Ogio Baja 70

$ 71.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ogio Baja 70

Pasek nawilżający mocno do pleców Ogio'S Baja 70 Hydration Pack.

Nie ma znaczenia Ile skrętów, skręca lub skacze Szlak, który jeździsz, ten pakiet hydratyzacji trwa.

Wyściełane ramiączka ramienia powietrznego zapewniają oddychający komfort i wilgotność wilgoci z dala od ciała, podczas gdy tylny panel umożliwia przepływ powietrza.

Plecak Baja jest w pełni wyposażony w 2-litrowe pęcherze wykonane z folii poliuretanowej Bpa, a także dla pokoju o wiele więcej.

Ten pakiet cechuje duża komora do przechowywania dodatkowego osprzętu i odzieży, podobnie jak mniejsza komora z siatką organizatora dla łatwego dostępu.

Elektronika lub Osobisty Osłona Kieszeni W Górnej Umożliwia Śledzenie Wartych Elementów.

Korzystaj z bezpłatnych uwolnień dłoni podczas noszenia Ogio Baja 70 Hydration Pack podczas kolejnego przejazdu!Czy znasz wszystkie funkcje Ogio Baja 70? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty , które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Walizki , naszą kompletną kolekcję Torby miękkie . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Ogio, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów !

Cechy Ogio Baja 70

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności