Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oneal

Oneal Holeshot Roost Guard Short

Oneal Holeshot Roost Guard Short

  • Oneal Holeshot Roost Guard Short
  • Oneal Holeshot Roost Guard Short
  • Oneal Holeshot Roost Guard Short
  • Oneal Holeshot Roost Guard Short

Oneal Holeshot Roost Guard Short

Opis produktu Oneal Holeshot Roost Guard Short

Cechy:

Wykonany z odpornego na uderzenia, wysoką wtrysku tworzyw sztucznych wylewanych, mające na celu chronić klatkę piersiową i plecy

Przegubowy powrotem ochrona obejmuje kręgosłup dla maksymalnej ochrony, zapewniając jednocześnie doskonałą wolność i ruch

Regulowany elastyczny pas nerkowy z zapięciem Velcro® dla bezpiecznego dopasowania

Neck Brace kompatybilny


Oneal Holeshot Roost Guard Short jest idealny, by dopełnić twój sprzęt motocykle-wyposazenie. W twoim sklepie online motardinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na motardinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie znajdziesz inne produkty motocykle-wyposazenie dopełniające Oneal Holeshot Roost Guard Short.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij