Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oneal

Oneal Pumpgun MX Youth

  • Oneal Pumpgun MX Youth
  • Oneal Pumpgun MX Youth

Oneal Pumpgun MX Youth

Opis produktu Oneal Pumpgun MX Youth

Cechy:

Innowacyjna konstrukcja przegubu kolanowego z zawiasami, porusza się z tobą, a nie ograniczania ruchu (jak wielu produktów konkurencyjnych)

Wysoka odporność na uderzenia, z tworzyw sztucznych metodą wtrysku ochrony

3 paski Velcro® elastyczne i zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie, zapewniając klocki pozostać na miejscu na uderzenia

Bio wyściółka pienią się dla komfortu i ochrony


Co sądzisz o Oneal Pumpgun MX Youth w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Oneal. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij