Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powerbar

Powerbar Isomax 1.2kg Orange

  • Powerbar Isomax 1.2kg Orange
  • Powerbar Isomax 1.2kg Orange

Powerbar Isomax 1.2kg Orange

Opis produktu Powerbar Isomax 1.2kg Orange

PowerBar:

Isomax jest pierwszym sportowym napojem na rynku, który dostarcza organizmowi 5 głównych elektrolitów (sodu, chlorków, potasu, magnezu i wapnia) w stosunku utraconym przez pot.

Zapewnia szybkie nawodnienie dzięki swojej formule izotonicznej i wiodącej w branży mieszance 5 elektrolitów.

W tym 840 mg na litr elektrolitu sodowego, jest to jedna z najwyższych ilości na rynku. Zawiera 70 mg kofeiny, aby zwiększyć koncentrację i koncentrację.

3750mg bardzo szybko działającego hydrolizatu białkowego PeptoPro pozwala dłużej działać, opóźniając początek zmęczenia. To także kopnięcie rozpoczyna twoje odzyskiwanie. Nie zawiera sztucznych aromatów, kolorów ani konserwantów.

Mieszanka węglowodorów C2MAX zawiera specjalny stosunek źródeł glukozy i fruktozy. Spożywane regularnie podczas ćwiczeń, ta mieszanka może zwiększyć ilość energii do mięśni nawet o 55%.


Lubisz Powerbar Isomax 1.2kg Orange? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do zdrowie i odżywianie i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja zdrowie i odżywianie jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Powerbar Isomax 1.2kg Orange

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij