Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Revit

Revit Dominator Goretex Gloves

  • Revit Dominator Goretex Gloves
  • Revit Dominator Goretex Gloves

Revit Dominator Goretex Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Revit Dominator Goretex Gloves

Rękawice Dommator GTX zostały opracowane dla całego jazdy światowej. Są one gotowe do wszystkich typów pogodowych mogą wystąpić ze względu na rękawice z technologią GORE TEX uchwytem Gore, który będzie upewnić się, że ręce pobyt cieplej, gdy jest zimno i włosów podczas pocenia się.


Zewnętrzna powłoka wykonana jest z różnych rodzajów skóry wszystkich wybranych na poziom bezpieczeństwa i komfortu, które świadczą. Oprócz twardych ochraniaczy Shell na kciuka, palców i dłoni rękawice te są wyposażone w podwójne ochraniacze zarys, które zostały perforowane, aby umożliwić przepływ powietrza, aby wprowadzić rękawice, trzymając ręce fajne i wygodne.Cechy:


Regulacja: Wrist i wyciąć! System regulacji

Szwy na zewnątrz, rozciągliwe wargi, elastyczna

Fit: WycieczkaDane techniczne:


Zewnętrzna powłoka: kozia bęben farbowane WR wykończenia

Pittards: WR100X Hairsheep Diament, skóra bydlęca

Ochrona: wentylowany ochraniacz podwójny zarys

Twarda skorupa TPU Suwak palmowych

Twarda skorupa TPU Ochraniacz kciuka

PU wstrzykiwane kostki palców. PWRIvarn

Widoczność: odbicie


Zamawiaj Revit Dominator Goretex Gloves i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Revit Dominator Goretex Gloves, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Revit Dominator Goretex Gloves w magazynie w cenie 183.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Rękawice, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Revit Dominator Goretex Gloves

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij