Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Revit

Revit Regent H2O Shoes

  • Revit Regent H2O Shoes
  • Revit Regent H2O Shoes
  • Revit Regent H2O Shoes

Revit Regent H2O Shoes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Revit Regent H2O Shoes

Opierając się na Regent projektowania obuwia, Regent H2O określają się w 100% wodoodporna, oddychająca membrana hydratex. Wkładka COOLMAX przesunie siatki pot z dala od skóry, utrzymując stopy suche. Szybkie suszenie wyrobów włókienniczych i wodoodporna skóra pozwalają buty szybko wysuszyć. Anatomicznie ukształtowane łóżko stopa pozostaje podobna do Regent i zachowuje wszystkie funkcje ochronne Regent, takich jak wzmocnione pięty i palców, a wstrzykiwany kostki filiżanki.Cechy:


Outershell Apache batido skóry wołowej

PWR iShell oxford

WP hydratex

Z liniowej

Ochrona termicznie piętę

Termoformowana nosek

Wstrzykiwany kostki puchar

Widoczność refleksji na pięcie

Skład Cholewka 100% Skóra, Podeszwy 100% Rubbe


Ergonomia:

Wzmocniona pięta

Wzmocnione palce

Podkładka gear shift

Anatomiczny kształt łóżko stóp

Anatomiczny kształt kostki puchar

Gusseted język

COOLMAX podszewka


Dodatkowo, Revit Regent H2O Shoes w kategorii Obuwie z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Touring- road . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Revit, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Revit koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Revit Regent H2O Shoes

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności