Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Revit

Revit Textile Spray 400 ml

Revit Textile Spray 400 ml

  • Revit Textile Spray 400 ml
  • Revit Textile Spray 400 ml

Revit Textile Spray 400 ml

$ 15.95

* Ze względu na nowe przepisy Revit dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Revit Textile Spray 400 ml

Utrzymanie odzieży tekstylnych wymaga szczególnej uwagi, zwłaszcza jeśli zawierają błony wodoodporna i oddychająca. REVIT! TEXTILE WASH detergentu utrzymuje szczególne cechy oddychającej odzieży wodoodpornej, podczas mycia maszynowo lub ręcznie.


Zawsze należy przestrzegać instrukcji mycia i pielęgnacji na etykietach odzieży.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty od Revit? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Akcesoria i części , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Revit Textile Spray 400 ml jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności