Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Gozen

  • Rudy project Gozen
  • Rudy project Gozen

Rudy Project Gozen

Opis produktu Rudy project Gozen

Okulary sportowe Rudy Project Gozen jest najwyższy komfort i owinąć wokół stylu ów załadowanych z wszystkich funkcji, które trzeba wykonać na swoim szczycie! Wyposażony w naszej nowej technologii flip Zmień wymienny obiektyw i inne zszywki w linii sportowych Rudy Project, takich jak regulowane zauszniki i zawiasy ukryte bezpieczeństwa, a także mnóstwo kolorów soczewek oraz materiałów, aby umożliwić Ci spełniają żadnych warunków atmosferycznych.


Wymienne obiektywy: system wymiennych obiektywów o nazwie Quick Change jest jednym z podstawowych technologii naszych sportowych okularów przeciwsłonecznych. Każde okulary ma różne sposoby montażu i wyjmowania soczewek. Szybkie zmiany technologiczne pozwala łatwo i szybko zmienić swoje soczewki zarządzać każdych warunkach oświetlenia.


W pełni regulowany Świątynie antypoślizgowe: Nasze modele sportowe mają 360 stopni adustable końcówki zauszników, które mogą być łatwo i szybko zmienić, stosując delikatny nacisk. Rudy Project zatrudnia żadnych elementów ślizgowych, które nie zawodzą w ogniu swojej działalności. Ta unikalna technologia zapewnia maksymalny komfort, doskonałe dopasowanie podczas każdego użytkowania i eliminuje foogin i szczypanie.


Bezpieczeństwo Zawiasy: Projekt Bezpieczeństwo jest unikalna cecha Rudy Project, który tworzy krotnie w zawiasie bez ostrych krawędzi. Zaprojektowane, aby zminimalizować obrażenia w przypadku uderzenia lub upadku.


Dodatkowo, Rudy project Gozen w kategorii Ochrona ciała z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Okulary. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Rudy project, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Rudy project koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Rudy project Gozen

Użycie
Kolor
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij