Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Guardyan

Rudy project Guardyan

  • Rudy project Guardyan
  • Rudy project Guardyan

Rudy project Guardyan

$ 118.95

* Ze względu na nowe przepisy Rudy project dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Rudy project Guardyan

Guardyan został stworzony przez Rudy Project, badań technicznych poczętych do okularów maksymalną ochronę i gwarantuje komfort nawet podczas najbardziej intensywnych zajęć sportowych.


Opracowany we współpracy z instruktorów wojskowych i jednostek SWAT (specjalnych broni i taktyki) do zastosowań taktycznych, są technicznie doskonałe Guardyan i niezwykle wszechstronne okulary.


GUARDYAN mogą być wyposażone w standardowe TEMPLE porady lub regulowany elastyczny pasek:


Zdejmowana osłona grilamid TR55LX interfejs jest solidna, ale w tym samym czasie światło, wyściełany i wentylowane, a to gwarantuje maksymalną ochronę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych.


Wymienne obiektywy / podwozie TR90 grilamid / Adjustble nosowa / optyczne wkładka / interfejs Tarcza / Szybkie świątynie lock / opaska elastyczna wymienny


Dla motocyklistów, pojedyncza geometria świątyń czyni je kompatybilny z większością kasków aktualnie w sprzedaży. Dla miłośników nart, świątynie można łatwo wymienić z praktyczną gumką.


Zdejmowane elastyczny pasek:


Guardyan jest zaopatrzona w regulowaną Ergo3 noska celu umożliwienia maksymalnego dopasowania. W nietłukące photocromic i spolaryzowane soczewki ImpactX, które zapewniają doskonałe właściwości optyczne, lekkość i wytrzymałość, gwarantują podwyższony przejrzystość i umożliwić jak najlepszą obsługę wszystkich warunkach oświetleniowych.


INTERFEJS Tarcza i elastyczny pasek MAKE GUARDYAN BARDZO STABILNA I OCHRONY .:


Wkładka optyczna, która jest wyposażona w szybki i prosty ruch, dostosowuje się do wszystkich poziomów korekty i pozwala ludziom, którzy noszą soczewki ćwiczyć ukończył sportu do skrajności. Ten sam klip na naprawcze mogą być ponownie wykorzystywane i stosowane przez zatrzaskując go z tyłu maski Rudy Project Kalybro, idealny dla osób uprawiających sporty zimowe, jak i miłośników krzyża silnika.


Kupuj swoje ulubione Gogle modele i ciesz się . Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Rudy project Guardyan. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Rudy project Guardyan, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w telefonicznie lub email.

Cechy Rudy project Guardyan

Rodzaj soczewki
Rodzaj soczewki
Kategoria soczewki
Użycie
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Aplikacja

-

Chciałem wiedzieć, czy to okulary optyczne można zastosować kod interfejsu gogle. AC 56 00 20

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, okulary są kompatybilne z wkładem optycznym RX: FR 16 00 00 i tarcza interfejs: AC 56 00 16. Pozdrawiam

Obiektyw

-

Muszę wiedzieć, czy to gogle soczewki fotochromowe jest przezroczysty lub jest normalne i nie dostosowywać się do zmian w świetle? dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, ten produkt jest wyposażony w czarny dym Rp Optyka obiektywu statycznej. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności