Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

  • Rudy project Klonyx MX RPO Transparent
  • Rudy project Klonyx MX RPO Transparent
  • Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Opis produktu Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Wymienne obiektywy, doskonałe dopasowanie do wnętrza kasku, osłonę nosa i oderwać dokonać Klonyx MX najlepszy wybór dla MX, enduro i MTB Downhill praktyce. Unifying seamlessy technologia zaawansowana konstrukcja i nauka materiały, Klonix łączy najnowocześniejszych ergonimic możliwości z maksymalną widzenia peryferyjnego.

Maksymalną ochronę i jasną wizję:

Gogle Klonyx MX może zagwarantować maksymalną ochronę i jasną wizję dla oczu, kontrastujące oślepiające słońce. Soczewki są w rzeczywistości dostępna w wielu różnych formatach, od tych, które są idealne do ochrony przed słońcem najbardziej intensywne na te, które są bardziej odpowiednie dla krytycznych warunkach widoczności.

PROTEKTOR NOS KOMPATYBILNOŚĆ:

Nos wymienny Protecto daje dodatkową ochronę przed warunkami zewnętrznymi (kamienie, deszcz, słońce), nie utrudniając oddychanie jeźdźca.

Oderwij Kompatybilność:

Aby zapewnić optymalny komfort jeźdźca, aw konsekwencji nieprzerwany koncentracji, podczas gdy konkurencyjne, Klonyx Soczewki gogli MX zawierają praktyczne odrywania systemu, który umożliwia jasną wizję w każdej chwili, bez konieczności czyszczenia okularów za każdym razem.


Rudy project Klonyx MX RPO Transparent dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Rudy project Klonyx MX RPO Transparent posiada oficjalną gwarancję marki Rudy project. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Gogle i kategorii Offroad .

Cechy Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Użycie
Kolor
Wiek
Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności