Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Ultimatum Shock

  • Rudy project Ultimatum Shock
  • Rudy project Ultimatum Shock
  • Rudy project Ultimatum Shock

Rudy Project Ultimatum Shock

Opis produktu Rudy project Ultimatum Shock

Ultimatum Shock modny styl życia jest Okulary z Rudy Project, dla tych, którzy nie zniżać się do kompromisu. Ta nowa propozycja decydującym nie pozostawia miejsca na dyskusję: to sa kwestia podjęcia albo to jedno jest pewne, że nigdy nie będzie niezauważony! Fajne i technologia łączą odwołanie z wyjątkowym poczuciem sportu, dzięki szokujących kolorach, które można uchwycić podziwu spojrzenia i lustrzane soczewki dając ten charakterystyczny wygląd.


Ultimatum szok może być wyposażone w soczewki ImpactRx Rudy projektów najbardziej zaawansowanych soczewek fotochromowe, niełamliwe receptę. Ostrość szczegółów i optymalnego komfortu wzrokowego są wynikiem zaawansowanych badań naukowych, oparte na wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i produkcji użyto bardzo specjalistycznego sprzętu do cięcia i wykańczania. Dla tych, którzy muszą poprawić istotne upośledzenie wzroku Rudy Project oferuje statyczne Index hi 1,6 soczewkek, które są jednocześnie cieńsza i znacznie lżejsze niż klasyczne obiektywy.


Jeśli szukasz Rudy project Ultimatum Shock, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Okulary, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Rudy project Ultimatum Shock

Użycie
Kolor
Wiek
Użycie
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij