Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Ultimatum Shock

Rudy project Ultimatum Shock

  • Rudy project Ultimatum Shock
  • Rudy project Ultimatum Shock

Rudy project Ultimatum Shock

$ 79.45

* Ze względu na nowe przepisy Rudy project dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Rudy project Ultimatum Shock

Ultimatum Shock modny styl życia jest Okulary z Rudy Project, dla tych, którzy nie zniżać się do kompromisu. Ta nowa propozycja decydującym nie pozostawia miejsca na dyskusję: to sa kwestia podjęcia albo to jedno jest pewne, że nigdy nie będzie niezauważony! Fajne i technologia łączą odwołanie z wyjątkowym poczuciem sportu, dzięki szokujących kolorach, które można uchwycić podziwu spojrzenia i lustrzane soczewki dając ten charakterystyczny wygląd.


Ultimatum szok może być wyposażone w soczewki ImpactRx Rudy projektów najbardziej zaawansowanych soczewek fotochromowe, niełamliwe receptę. Ostrość szczegółów i optymalnego komfortu wzrokowego są wynikiem zaawansowanych badań naukowych, oparte na wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i produkcji użyto bardzo specjalistycznego sprzętu do cięcia i wykańczania. Dla tych, którzy muszą poprawić istotne upośledzenie wzroku Rudy Project oferuje statyczne Index hi 1,6 soczewkek, które są jednocześnie cieńsza i znacznie lżejsze niż klasyczne obiektywy.


Z Rudy project Ultimatum Shock, gwarantujemy najlepszy sprzęt . Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Rudy project. Nasz zespół ekspertów dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Gogle za każdym razem.

Cechy Rudy project Ultimatum Shock

Rodzaj soczewki
Kategoria soczewki
Użycie
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności