up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rukka
360

Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

plus
  • 360Rukka R Star Goretex Carbon Granulki
  • Play videoRukka R Star Goretex Carbon Granulki
  • Rukka R Star Goretex Carbon Granulki
  • Rukka R Star Goretex Carbon Granulki
  • Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Opis produktu Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Specyfikacja:

W pełni wodoodporne i wiatroszczelne i oddychające rękawice Gore Tex

Pełne skórzane rękawiczki

Dodatkowe ciepło dla chłodniejszych warunków jazdy z lekką izolacją

Podszewka z polaru z technologią 2 w 1

Ochrona Knuckle'a węgla

Ochrona łuku krokowego za pomocą

Super tkanina

Wycieraczka z lewej strony


W tym momencie, Rukka R Star Goretex Carbon Granulki jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W motardinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Ochrona i w kategorii Rękawice. Posiadamy szeroki wybór Rękawice dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Rukka R Star Goretex Carbon Granulki

Kolor
Płeć
Wiek

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Najlepsze dla gt

-

Po wypróbowaniu więcej niż dziesięciu par rękawiczek, ta pozostaje na szczycie tego, co wypróbowałem. To moja druga para. Pierwszą parę pożyczyłem komuś, kto miał poważny wypadek motocyklowy. Ręce wyszły nienaruszone !!! a rękawice ledwo uszkodzone. Jestem w Kanadzie, więc trzy czwarte roku jest całkiem fajnie, więc te rękawiczki są idealne. Na lato potrzeba kolejnej pary !! Bardzo dobrze wykonane, wygodne, elastyczne ... podwójna grubość wnętrza, którą możemy sobie poradzić w zależności od tego, czy mamy podgrzewane manetki, czy nie. Bardzo dobrze zaprojektowane w każdym szczególe ... Polecam ....

Idealny produkt do kanadyjskiej quebec

-

Po wypróbowaniu kilku marek dobrej jakości rękawiczek, którym zawsze brakowało czegoś. RUKKKA R Star to najlepsze rękawiczki, które nosiłem do tej pory. W Quebecu poranki na jesieni są zimne, a rękawiczki są pierwszymi, które noszę i nie zamrażam palców. Doświadczyłem też 2 godzin jazdy pod bardziej intensywnym i pozostawałem całkowicie suchy. Więc Bravo Rukka

Najlepsze rękawice tam

-

Wcześniej kupiłam tanie rękawice i po prostu dość zamrożenie palce. Więc dostanie się i kupiliśmy tych rękawic Rukka. Gdy wprowadzanie ich natychmiast idealnym dopasowaniem. Oni zachowali palcami ciepłe i suche kości całą zimę 2015/2016 i its teraz zbliża się do końca marca. Temperatury w Londynie spadły poniżej zera na kilka razy. Co najwyżej zrobić godzinny napędy do pracy i byłem bardziej niż zadowolony z tych rękawic. Skóra jest jakość, są dobrze wykonane i twoje ręce czuć się bezpiecznie. Wewnątrz znajdują się dwie komory, w których można umieścić swoje ręce. Jeden za ciepło, a drugi, jeśli chcesz mieć więcej poczucia uchwytu czuć, ale po prostu mają tendencję do korzystania z części ciepło, jak czuję, że mają wystarczająco dużo przyczepności. Oni Do not czuć zbyt obszerne. Rukka jest fińską firmą i tak można zagwarantować, że będzie dobrze zrobiony i wiedzą, co mówią o tym, kiedy chodzi o zimnie! Jednym z ważnych czynników do utrzymywania palców ciepło jest również zachować resztę ciepłego ciała, więc upewnij się, że masz jakieś dobre warstw bazowych, aby utrzymać temperaturę ciała w górę. Jeśli jeszcze nie to zrobić palcami wystygnie, co kiedykolwiek rodzaj rękawic masz. Rękawice te wzrosły w cenie od Kupiłem je, ale to prawdopodobnie dlatego, że ludzie mają cottoned na jak wspaniałe są.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up