Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rukka

Rukka R star Goretex Carbon

Rukka R star Goretex Carbon

Rukka R star Goretex Carbon

  • Rukka R star Goretex Carbon
  • Rukka R star Goretex Carbon
  • Rukka R star Goretex Carbon
  • Rukka R star Goretex Carbon
  • Rukka R star Goretex Carbon

Rukka R star Goretex Carbon

Opis produktu Rukka R star Goretex Carbon

Specyfikacja:

W pełni wodoodporne i wiatroszczelne i oddychające rękawice Gore Tex

Pełne skórzane rękawiczki

Dodatkowe ciepło dla chłodniejszych warunków jazdy z lekką izolacją

Podszewka z polaru z technologią 2 w 1

Ochrona Knuckle'a węgla

Ochrona łuku krokowego za pomocą

Super tkanina

Wycieraczka z lewej strony


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Rukka R star Goretex Carbon! Pomyśl o motardinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania motocykle-wyposazenie. motardinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Rukka. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Ochrona ciała .

Cechy Rukka R star Goretex Carbon

Rozmiar
Użycie
Kolor
Płeć
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepsze rękawice tam

-

Wcześniej kupiłam tanie rękawice i po prostu dość zamrożenie palce. Więc dostanie się i kupiliśmy tych rękawic Rukka. Gdy wprowadzanie ich natychmiast idealnym dopasowaniem. Oni zachowali palcami ciepłe i suche kości całą zimę 2015/2016 i its teraz zbliża się do końca marca. Temperatury w Londynie spadły poniżej zera na kilka razy. Co najwyżej zrobić godzinny napędy do pracy i byłem bardziej niż zadowolony z tych rękawic. Skóra jest jakość, są dobrze wykonane i twoje ręce czuć się bezpiecznie. Wewnątrz znajdują się dwie komory, w których można umieścić swoje ręce. Jeden za ciepło, a drugi, jeśli chcesz mieć więcej poczucia uchwytu czuć, ale po prostu mają tendencję do korzystania z części ciepło, jak czuję, że mają wystarczająco dużo przyczepności. Oni Do not czuć zbyt obszerne. Rukka jest fińską firmą i tak można zagwarantować, że będzie dobrze zrobiony i wiedzą, co mówią o tym, kiedy chodzi o zimnie! Jednym z ważnych czynników do utrzymywania palców ciepło jest również zachować resztę ciepłego ciała, więc upewnij się, że masz jakieś dobre warstw bazowych, aby utrzymać temperaturę ciała w górę. Jeśli jeszcze nie to zrobić palcami wystygnie, co kiedykolwiek rodzaj rękawic masz. Rękawice te wzrosły w cenie od Kupiłem je, ale to prawdopodobnie dlatego, że ludzie mają cottoned na jak wspaniałe są.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij