Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth C3 Pro Women

  • Schuberth C3 Pro Women
  • Schuberth C3 Pro Women

Schuberth C3 Pro Women

Opis produktu Schuberth C3 Pro Women

Normą ECE-R 22.05SCHUBERTH C3 Pro Women - najbardziej sportowy kask typu flip-up w historii


Nowy spojler, który został zoptymalizowany w tunelu aerodynamicznym włącza zawodowy Kobiety C3 do prawdziwego sportu kask, który wykazuje również doskonałe właściwości aerodynamiczne przy dużych prędkościach powyżej 160 km / godz.


Dzięki wzmocnionej aeroakustyki o dalsze 82 dB (A) przy 100 km / h, Pro Kobiety C3 jest jednym z najcichszych kasków na świecie. Naturalnie nowe Pro Kobiety C3 zawiera również dwa zintegrowane anteny do zwiększonych zakresach i lepszego odbioru radia FM - w pełni przygotowane do zintegrowanego modułu komunikacyjnego SRC-System ™.


Zawieszenie, wykonane ze starannie dobranych materiałów, takich jak Coolmax ®, Interpower ® i Thermocool ®, wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu.DANE TECHNICZNE:


Waga, standard i rozmiar:


Waga:

Tylko 1,570 g (+ /-50g) w rozmiarze M, aby chronić mięśnie szyi


Standard:

ECE-R 22.05

Ten standardowy test gwarantuje zgodność z określonymi normami bezpieczeństwa w zakresie absorpcji uderzenia, odporność na przenikanie, sztywności bocznej, system retencji i pola widzenia.

Zatwierdzenie gwarantuje, że masz zgodę na wszystkie kraje, które uznają normą ECE.W SZCZEGÓŁACH


Kask


Zewnętrzna powłoka:

Zewnętrzna skorupa z C3 Pro Kobiety łączy aerodynamicznie optymalne kształt z doskonałą ochroną.


Wytwarza się go za pomocą typowego procesu formowania tłocznego Schuberths a tym samym pozwala na dużą stabilność i mały ciężar.

- Materiał Shell: Mocne włókna

- Skorupa kasku technologii z Schuberth pozwala niska waga

- Włókna szklane ze specjalnym dodatkiem żywicy jest ściskana pod próżnią pod ciśnieniem w celu wytworzenia powłoki hełmu, który jest wyjątkowo trwały.


Powłoka wewnętrzna:

Skorupa kasku z pianki specjalne EPS jest modułowy w konstrukcji, aby zapewnić optymalną amortyzację. Kompleks segmentacja gwarantuje lepszą absorpcję siły i dystrybucji oraz maksymalne bezpieczeństwo.

- Wykonana z pianki EPS, specjalnie zoptymalizowany

- Kompleks multizone spieniania umożliwia optymalną amortyzację


Podszewka:

Zawieszenie specjalnie dla i dostosowane do kobiecej fizjonomii, które pasuje do kształtu twarzy idealnie i gwarantuje, że kask i idealnie pasuje komfortowo w każdej sytuacji.

Połączenie starannie dobranych Coolmax ® i Thermocool ® materiałów i dodatkowego wykorzystania Interpower ® powłoki również podszewka wysoce skuteczne usunięcie wilgoci i system chłodzenia.

- Coolmax ® System klocków, całkowicie zdjąć i prać (pranie ręczne, 30 ° C)

- Specjalnie dla kobiet

- Zmienna do skutecznej wentylacji

- Regulowane na lato / zima

- Wolne od alergenów

- Antybakteryjny

- Zapach hydrofobowe

- Zdejmowane poduszki i poduszki policzkowe komfort opaska


System łącznik:

- Precyzyjne ustawienie długości pas podbródkowy z regulacją po obu stronach.

- Micro-lock zamek zapadkowy


Reflex klocki:

Te inne dodatki srebrne z materiału odblaskowego, które są zawarte w strefie na kark każdego SCHUBERTH kasku zapewnić, że motocyklisty lepiej widać, zwłaszcza na zmroku lub w nocy.

- Lepsza widoczność = Zwiększone bezpieczeństwo

- Zwiększenie bezpieczeństwa biernego

- Wczesne rozpoznanie przez innych użytkowników drógWizjer:


Pinlock ® Visor:

Gwarantowane wolne kondensacji dzięki technologii podwójnego przeszklenia

- "Pozycja Miasto" dla maksymalnej wentylacji podczas jazdy powoli


Mechanizm przeciwsłoneczna:

- Mechanizm daszek EasyChange sprawia zmianę daszki bardzo szybkie i proste.

- Zmiana daszka, bez użycia narzędzi


Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna:

Osłona przeciwsłoneczna pozwala na szybką i indywidualną regulację według warunków świetlnych. Jest on zintegrowany z hełmu i może być obracany.DANE TECHNICZNE


Aerodynamika:


Aerodynamika wysokiej wydajności:

Kobiety C3 Pro został specjalnie zaprojektowany do pozycji jazdy na normalnych i sportowych wycieczek, a także pozostaje stabilny w strumieniu powietrza przy dużych prędkościach (> 160 km / h). Specjalny kształt skorupy hełmu ze zintegrowanym spojlerem oraz aerodynamicznie zoptymalizowany prosta krawędź końcowa zapewniają znacznie większą siłę docisku. Nawet przy wyższych prędkościach C3 Pro Kobiety górę praktycznie nie rozwija windy. Kobiety C3 Pro oferuje również zmniejszony opór powietrza i optymalną stabilność kierunkową. Z zamkniętymi maszyn, także trzepotania znacznie zminimalizowane.

- Zaawansowana aerodynamika dla wyższych prędkościach

- Wyciąg = 0 w górę!

- Stabilne kierunkowo

- Nie tendencja oscylacyjny

- Nie trzepotania

- Spoiler zintegrowany z hełmu


Akustyka:


Aeroakustyki z Pro Kobiet C3:

Cichy kask oznacza aktywnego bezpieczeństwa dla motocyklisty: ta pozwala kierowcy skoncentrować się na jazdy - szczególnie przy większych prędkościach.

Wiele godzin w Schuberth tunelu akustyka wiatrowej zapewniły, że C3 Pro kobiet jest cicho. Kompleksowy pakiet powłoki zoptymalizowana akustyka z kaskiem, owiewką i ergonomiczny kształt wyściółki szyjki dokonać zawodowy Kobiety C3 - na 82 dBA - jeden z najcichszych kasków wszystkich.

- Pakiet Akustyka czyni kask spokój

- Instalacja owiewką umożliwia aeroakustyki a tym samym poziom hałasu być ulepszone jeszcze bardziej.

- Tylko 82 dB (A) przy 100 km na godzinę (z nagimi rowery)


Podstawy:

Natężenie dźwięku jest zjawiskiem, które można wyjaśnić logarytmicznie / matematycznie. 10 dB (A) poziomu hałasu skok jest postrzegana przez ludzkie ucho jako podwojenie poziomu hałasu. Z drugiej strony spadek o 10 dB (A), jest postrzegany jako wszystkim zmniejszenie poziomu hałasu. Fizycznie te zmiany odbieranego poziomu hałasu już wystąpić na wzrost lub spadek o 6 dB (A). Oznacza to, że wzrost / spadek obciążenia fizycznego jest wyższa niż dostrzegalne.


Optymalizacja:

Aeroakustyki wpływają:

- Położenie kasku w strumieniu powietrza, w zależności od wielkości i jazdy kierowców postawy i motocykli owiewki

- Dopasowanie kasku: Różnice w anatomii noszących głowy, szyi oraz obszarów barkowych


Porady:

- Zmienić położenie szyby przedniej

- Zamyka szczelinę w dolnej części kasku, np. za pomocą szal


Wentylacja:


Innowacyjny system wentylacji:

C3 Pro kobiet jest wyposażony w dalszy rozwój sprawdzonego systemu wentylacyjnego C3. Dzięki nowej konstrukcji elementów wentylacyjnych, dostawa świeżego powietrza zwiększa się do 60%. Układ kanałów wielokrotnych w powłoce piankowej EPS i wentylacji głowy / brody / ustach zapewnia, że ​​świeże powietrze jest rozprowadzane skutecznie na całej powierzchni głowicy. Kanały powietrzne w wewnętrznej powłoce kieruje powietrze, które wchodzi przez wentylację czoła oraz na oparciu głowy do tyłu kasku. Niskie ciśnienie panujące w tylnej części kasku zapewnia, że ​​wewnętrzne powietrze jest stale usuwane za pomocą wylotów powietrza i specjalnej tkaniny sieciowej wyściółki szyjki.

- Szef wejście wentylacja (regulowana w wielu etapach)

- Chin odpowietrzający dla ukierunkowanego rozkład napływającego powietrza w kasku

- Do 9 litrów świeżego powietrza na 100 kilometrów na godzinę


Efekt:

Wysoce efektywny system wentylacji z C3 Pro Kobiet

- Chin vent

- Zmienna pad systemu

- Czapka odpowietrznik

- Regulowana wentylacja głowy

- Aktywny 2-drożny system wyciągu powietrza

- EPS powłokę z segmentów wentylacyjnych


Wentylacja O2:

- W niskich temperaturach, często zdarza się, że z zamkniętym dopływem powietrza motocykliści strefa szyi zostaje uszczelniony bluzy, szaliki i apaszki.

- Stężenie dwutlenku węgla wewnątrz hełmu jest głównym kryterium bezpieczeństwa zapobiegające objawy zmęczenia i rozrzedzenia powietrza do oddychania.

- Brak negatywnych efektów na zdrowie musi się obawiać o ile stężenie CO2 wynosi poniżej 3,5%.

- Maksymalny poziom stężenia CO2 w miejscu pracy wynosi 0,5%

- Nawet wtedy, gdy strefa szyi jest uszczelniony przez kaptury, szaliki i apaszki, to kask gwarantuje, że stężenie CO2 utrzymuje się poniżej granicy 0,5% od prędkości ok.. 30 kilometrów na godzinę.

- W przypadkach, w których kask jest całkowicie uszczelniony kaptury, szaliki i apaszki, osłona powinna być otwarta (położenie miasta-Travel) ze względów bezpieczeństwa podczas pracy na biegu jałowym, na przykład na światłach lub przemieszcza się powoli.


SRC-System ™-Ready:

Kobiety C3 Pro wyposażony jest domyślnie w celu uwzględnienia zawodowy Kobiety SCHUBERTH SRC-System ™ C3. Aby zagwarantować idealnego odbioru radiowego dla Ciebie, Kobiety C3 Pro jest już wyposażony w dwa zintegrowane anteny do zwiększenia odbioru i połączenia Bluetooth ®,

- Optymalny odbiór w każdej chwili

- Antena Bluetooth ® Wireless telefony, GPS i interkomu połączeń do innych właścicieli SRC-System ™.

- anteny FM i Bluetooth ® zintegrowane z kaskiem dla optymalnego odbioruBEZPIECZEŃSTWO


Anti-Roll-Off System:


AROS:

System Anti-Roll-Off (AROS) specjalnie opracowany przez Schuberth jest jako zabezpieczenie w każdym kasku motocyklowego Schuberth. To gwarantuje, że pod warunkiem, pasek podbródkowy jest zamknięty i prawidłowo ustawione:

- Kask nie może obracać się z tyłu głowy

- Ryzyko kontaktu pomiędzy częścią brodzie kasku i podbródka lub gardła rowerzysty jest zminimalizowane ze względu na mały kąt pochylenia a

- Negatywnego kasku stykające się z piersi, w wyniku wypadku są zmniejszone.

Kask posiada również obszary, które poprawiają widoczność Reflex w ciemności, a tym samym przyczyniają się do bezpieczeństwa.NAGRODY


Nieustannie pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby nasze kaski jeszcze bezpieczniejsze, cichsze, lżejsze i bardziej komfortowe. Nasza nagroda? Twoje zaufanie.


Alpentourer:

"Jeden z najlepszych kasków typu flip-up na rynku."


Tourenfahrer Wydanie z czerwca 2013 r.:

"Schuberth C3 Pro jest tylko kask również zdać test z wymuszonym cios w podbródek. To oznacza również, ze względu na jego najwyższej jakości wnętrza i doskonałą jakość wykonania."


Motorrad Aktualności wydanie 6/2013:

"Niemiecka czapka jest doskonale zaprojektowany i ważący poniżej 1,5 k jest lżejszy niż większość jego konkurentów. C3 Pro osiąga bardzo dobre wyniki w teście na uderzenia, dla którego jest on nagrodzony zasłużoną NEWS Tip".


MOTORRAD:

"Co brzmi jak łatwy opieki modelu byłyby traktowane przez większość innych dostawców jako kompletny redesign. I nie całkowicie bez uzasadnienia, ponieważ cały szereg innowacji, które zostały dodane do kasków wewnętrzną powłokę, wentylacja, aerodynamika i akustyka. I te Nie tylko teoretyczne, ale może być także doświadczenia w praktyce. "


Szukasz produktów Schuberth, a konkretnie Schuberth C3 Pro Women? Na motardinn można znaleźć pełną listę Ochrona ciała motocykle-wyposazenie produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego motardinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje motocykle-wyposazenie. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Schuberth C3 Pro Women

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bardzo zadowolony klient!

-

Właśnie otrzymałem mój schuberth kobiet kask pro c3 i couldn't być szczęśliwszy z motardinn! Bardzo łatwa transakcja od początku do końca! Szybki, odpowiedzi na wszystkie moje e-maile i świetną cenę na bardzo kosztowny hełm. Nawet z kosztami służby i wysyłki, ja wciąż ocalałem dokoła 250 w porównaniu do tego, co zapłaciłbym w Kanadzie. W czytaniu opinii na temat motardinn, spodziewałem się czekać co najmniej kilka tygodni na mój hełm, ale w ogóle nie. Zamówiłem june 23 i było dostarczone w czerwiec 29 !!!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij