Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Cheek Pads For Helmet S2

  • Schuberth Cheek Pads For Helmet S2
  • Schuberth Cheek Pads For Helmet S2
  • Schuberth Cheek Pads For Helmet S2

Schuberth Cheek Pads For Helmet S2

Opis produktu Schuberth Cheek Pads For Helmet S2

Wybrane tkaniny CoolMax® na wewnętrznej są odpowiedzialne za szybki i niezawodny transport wilgoci na zewnątrz i do zapewnienia wygodnego wewnętrzną temperaturę kask rowerzysty. Otwory wentylacyjne mogą być otwierane lub zamykane za pomocą letni i zimowy położenia tapicerki. Wewnętrzna powłoka jest wykonana w taki sposób, że możliwe jest wygodne wentylacyjny. Amortyzacji jest anty alergików i antybakteryjne. Ponadto, może on zostać usunięty i przemywa.

W motardinn, pokazujemy całą charakterystykę Schuberth Cheek Pads For Helmet S2. W motocykle-wyposazenie sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Schuberth Cheek Pads For Helmet S2. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Schuberth Cheek Pads For Helmet S2 i korzystaj z naszych ofert motocykle-wyposazenie sprzętu.

Cechy Schuberth Cheek Pads For Helmet S2

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij