Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1

  • Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1
  • Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1
  • Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1

Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1

Opis produktu Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1

Trzy wloty powietrza na pokrywie głowicy doprowadzić strumień powietrza przez kanały świeżego powietrza w powłoce kasku. Gniazdo znajduje się w tylnym obszarze regulowanym przez logo 3D. To gwarantuje stałą wentylację.

Świeża miarka powietrze może być skonfigurowany w kolorach czarnym lub tytanu.


Interesuje Cię Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1? Jest w tym momencie w naszym sklepie motardinn, naszym motocykle-wyposazenie sklepie online. W motardinn znajdziesz więcej produktów motocykle-wyposazenie marki Schuberth. Nie czekaj i ciesz się Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1 - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment motocykle-wyposazenie.

Cechy Schuberth Head Ventilation Hood for helmet M1

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności