Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Inner Padding For helmet M1

  • Schuberth Inner Padding For helmet M1
  • Schuberth Inner Padding For helmet M1

Schuberth Inner Padding For helmet M1

Opis produktu Schuberth Inner Padding For helmet M1

Pięć ergonomicznie ukształtowane poduszki są wyposażone dla optymalnego komfortu. Twoja skóra jest położony w starannie dobranych tkanin. Oddychające, antybakteryjne i certyfikowane przez Ökotex. I można łatwo zabrać wewnętrzną podszewką na zewnątrz i umyć go w razie potrzeby.

Czy znasz wszystkie funkcje Schuberth Inner Padding For helmet M1? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Ochrona ciała , naszą kompletną kolekcję Akcesoria i części . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Schuberth, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Schuberth Inner Padding For helmet M1

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij