Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman

Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman

  • Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman
  • Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman
  • Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman

Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman

Opis produktu Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman

Wewnętrzna powłoka jest wykonana tak, że kask jest bezpieczny i wygodny w noszeniu. CoolMax® tkaniny wykorzystywane są inteligentne od wewnątrz kasku, aby stworzyć optymalne klimat. Interpower® powłoki transportu wilgoci skutecznie i tworzyć dodatkowe chłodzenie osoby noszącej kask. Oczywiście podszewka jest certyfikat Öko Tex 100 można zdjąć i jest zmywalna.

Zamawiaj Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Schuberth Inner Pads For Helmet C3 Pro Woman w magazynie w cenie 48.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Akcesoria i części , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności