Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro

  • Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro
  • Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro

Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro

Opis produktu Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro

Naszym głównym roztworu odpornej linii mgły dla profesjonalistów, opracowany w celu wyeliminowania zamgławiania w trudnych warunkach pogodowych. Pinlock 120 tworzy podwójny system ekranowania przez uszczelkę silikonową pomiędzy tarczą kask i pinlock wkładki obiektywu, co stanowi podwójną szklaną typu rozwiązanie, które zapobiega parowaniu. Wkładka jest wykonana z tworzywa sztucznego pochłaniający wilgoć, a więc powierzchnia zasadniczo wyschnie. To szczelne kieszeni sprawia, że ​​różnica w temperaturze zostaje znacznie obniżona. Pinlock wkładka absorbuje wilgoć od wewnątrz i oferuje ciągłą widoczność. Pinlock 120 wkładka obiektyw jest powszechnie stosowane przez profesjonalnych zawodników startujących w serii wyścigowych takich jak Premier MotoGP, World Superbike Championship (WSBK), Isle of Man TT i wiele więcej! Obiektyw oferowany jest w zwyczaju dopasowanie wielkości, które można znaleźć w najlepszych kasków gama na rynku.

Cechy:

Podwójny system tarcza stworzona przez uszczelkę silikonową

Dry Technologia hydrofilic

Łatwe do czyszczenia i zainstalować

Zamiennie innych obiektywów pinlock

Jasny:

W pinlock jasne obiektywy wkładka jest domyślną opcją kolor, który jest powszechnie oferowane przez producentów kasków. Jak pinlock jasne wkładka Obiektyw jest przezroczysty, to działa dobrze ze wszystkimi rodzajami barwnych typów osłony na twarz.


Co sądzisz o Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Schuberth. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Ochrona ciała .

Cechy Schuberth Pinlock for Helmet C3 S2 C3 Pro

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Schuberth pinlock

-

jak forvented

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij