Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth R2 Dyno

Schuberth R2 Dyno

Schuberth R2 Dyno

Schuberth R2 Dyno

  • Schuberth R2 Dyno
  • Schuberth R2 Dyno
  • Schuberth R2 Dyno
  • Schuberth R2 Dyno
  • Schuberth R2 Dyno

Schuberth R2 Dyno

Opis produktu Schuberth R2 Dyno

Bez względu na to, czy jest to rower bez nart, roadster, rower turystyczny czy wyścigowy, nowy R2 jest odpowiedni dla każdej głowy i każdego motocykla.

Bezpłatny daszek:

Zarejestruj swój R2, a oprócz SCHUBERTH 5 LAT STANDARDOWEJ GWARANCJI otrzymasz bezpłatny przyciemniony wizjer¹. Wizjer jest wykonany z odpornego na zarysowania poliwęglanu, jest lekki i można go wymienić bez użycia narzędzi.

Kask motocyklowy pełnotwarzowy w pełni wyposażony:

Zintegrowana antena, fabrycznie zainstalowane głośniki i mikrofon Idealnie zaprojektowane dla nowego systemu komunikacji SC1

Wszystko dla najwyższego komfortu noszenia

Idealne dopasowanie i wysokiej jakości podszewka wewnętrzna ShinyTex® z bezszwową podkładką pod głowę

Zapewniając chłodną głowę

Wentylacja z wlotami w obszarach czoła i podbródka oraz skomplikowanym systemem kanałów

Pasuje idealnie. Pasuje bezpiecznie:

Kask motocyklowy jest zgodny z normą testową ECE R 22.05 i dlatego może być używany w całej Europie.

Zaawansowana technologia tam, gdzie dotyczy bezpieczeństwa:

Unikalna metoda produkcji skorup stosowana przez SCHUBERTH zapewnia niską wagę w połączeniu z optymalną stabilnością. Direct Fibre Processing (DFP) to innowacja opracowana przez SCHUBERTH.

Polega na przecinaniu przez robota niekończącego się włókna szklanego na kawałki i wdmuchiwaniu go w formę. Ta preforma jest wypiekana pod wysokim ciśnieniem w ogrzewanej formie z dodatkiem dokładnie określonej ilości żywicy w celu uzyskania wyjątkowo solidnej skorupy.

Wieloczęściowa konstrukcja wewnętrznej podszewki pozwala na znakomite pochłanianie siły, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo.

Aby zapewnić chłodną głowę: wewnętrzna podszewka:

Podszewka wewnętrzna ShinyTex® została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie. Tkaniny są szybkoschnące, można je prać i antybakteryjnie. Bezszwowa poduszka na głowę gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia. Dobra cyrkulacja powietrza dzięki wielokanałowej wentylacji zapewnia użytkownikowi dodatkowe chłodzenie. Oczywiście wewnętrzna podszewka posiada certyfikat Öko Tex 100, można ją zdejmować i prać.

Technologia bezpieczeństwa:

Awaryjne wkładki policzkowe z szybkozamykaczem można w razie potrzeby zdjąć jednym szybkim ruchem, co ułatwi zdjęcie kasku.

Odblaskowe powierzchnie kasku sprawiają, że rowerzysta jest jeszcze bardziej widoczny w ciemności.

Bezpieczne podwójne zapięcie D dopasowuje kask od nowa za każdym razem, gdy jest noszony.

Świeże powietrze:

Wloty świeżego powietrza w okolicach czoła i brody zapewniają, że cyrkulacja powietrza wewnątrz kasku pozostaje komfortowa przez cały czas. Wielokanałowa wentylacja R2 zapewnia chłodną głowę podczas każdej jazdy.

Sc1: Następna generacja komunikacji dla C4 i R2:

Komunikowanie się, rozmawianie przez telefon, korzystanie z nawigacji satelitarnej, słuchanie muzyki - komunikacja na motocyklu staje się teraz bardzo prosta.

Niezwykle łatwa instalacja i niewidoczna technologia: jednostka komunikacyjna jest wsunięta w krawędź kasku i jest całkowicie schowana. Mikrofon i głośniki są wstępnie zainstalowane w kasku.


ECE 22.05 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Zamawiaj Schuberth R2 Dyno i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Schuberth R2 Dyno, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Schuberth R2 Dyno w magazynie w cenie 412.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kaski, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Schuberth R2 Dyno

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij