Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth SRC System Duo For Helmet M1

Schuberth SRC System Duo For Helmet M1

  • Schuberth SRC System Duo For Helmet M1
  • Schuberth SRC System Duo For Helmet M1
  • Schuberth SRC System Duo For Helmet M1

Schuberth SRC System Duo For Helmet M1

Opis produktu Schuberth SRC System Duo For Helmet M1

Głośniki i mikrofony są już zamontowane na każdym M1 przez Schuberth. Mikrofon przystosowany do kasku w taki sposób, że kierowca nie może zobaczyć nie czuje. SRC System ™ dla M1 musi jedynie być przycięty do wnęki przewidzianym dla niego. To jest to już i można od razu korzystać z nawigacji, muzyki, telefon i rower Bike rozmowy. Idealnym uzupełnieniem również do M1.

Cechy:

Awiofon:

Dwóch motocyklistów lub jeźdźca i pillion mogą komunikować się ze sobą za pośrednictwem SRC System ™. Technologia rozpoznawania głosu dla prawdziwych wolne ręce operacja kliknij aby Link®: Jeśli inni użytkownicy SRC System ™ znajdują się w pobliżu, mogą być kierowane. Zakres wynosi do 500 metrów, w zależności od terenu. Jeżeli odległość jest większa lub bardziej wymagający teren, komunikacja jest zmostkowane przez telefon w recepcji. Tak więc, komunikacja nie jest podzielona, ​​nawet gdy odległość jest większa.

GŁOS kontrolnych (VOX):

Podwójny profil głośnomówiący do jednoczesnego podłączenia dwóch telefonów komórkowych umożliwia bezprzewodowy odbiór stereofoniczny przez iPhone lub innych smartfonów. Połączenia przychodzące mogą być przyjmowane lub odrzucane przez polecenia głosowego (lub za pomocą przycisków z SRC System ™). Bluetooth A2DP Standardowy / AVRCP

Telefon + GPS:

Połączenie między komórkowego obsługującego technologię Bluetooth, Bluetooth włączony system nawigacji oraz SRC System ™ jest tak łatwe, jak może być. Kierowca może usłyszeć komendy głosowe systemu nawigacyjnego lub rozmówcy wygodnie za pomocą obu słuchawek.

Możliwe są konferencje telefoniczne między Rider, pillion i rozmówcą. Korzystne numery telefonów mogą być zapisywane w menu szybkiego wybierania. Dlatego szybkie kontakt może być wykonane w dowolnym momencie.

Wszystkie funkcje mogą być kontrolowane poprzez wybór polecenia głosowe (VOX).

Posłuchać muzyki:

Odtwarzacz MP3 lub smartphone z biblioteki muzycznej może być podłączony do SRC System ™ poprzez Bluetooth (A2DP) za pośrednictwem.

Teraz zawsze możesz słuchać muzyki właściwych dla każdej przejażdżki.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA:

Zostań częścią Cardo Wspólnocie i wygodnie informowany o aktualizacjach oprogramowania dla systemu SRC za pośrednictwem poczty elektronicznej. Uaktualnienia oprogramowania można znaleźć bezpośrednio u producenta: on Cardo Community® platformy internetowej dla "funkcje społecznościowe", ustawienia urządzenia i aktualizacje oprogramowania.

Akcesoria i technicznych:

Do 13 godzin rozmów i 1 tydzień czuwania (w trybie czuwania)


Schuberth SRC System Duo For Helmet M1 jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz Schuberth SRC System Duo For Helmet M1 i powiązane produkty. Nasza gama produktów Intercom została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności