Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth SRC System for Helmet S2

Schuberth SRC System for Helmet S2

Schuberth SRC System for Helmet S2

  • Schuberth SRC System for Helmet S2
  • Schuberth SRC System for Helmet S2
  • Schuberth SRC System for Helmet S2
  • Schuberth SRC System for Helmet S2
  • Schuberth SRC System for Helmet S2

Schuberth SRC System for Helmet S2

Opis produktu Schuberth SRC System for Helmet S2

Cechy:

Doskonała komunikacja:

Cały system komunikacyjny jest zawarty w osobnym kołnierz kask, które mogą być instalowane na S2 Sport w krótkim czasie. Tylko kilka szybkich ruchów nadgarstka, że ​​urządzenie jest gotowe do pracy. System nawigacyjny, odtwarzacz MP3 i mobilne mogą być podłączone za pomocą Bluetooth i / lub USB. I gotowe:

nawigacja, muzyka, telefon i rower rower rozmowy

Awiofon:

Połączenie konferencyjne z maksymalnie trzech zawodników, którzy mogą komunikować się ze sobą w tym samym czasie. Zakres jest w optymalnych warunkach, do 700 metrów. SRC System ™ dla S2 Sport można obsługiwać wygodnie za pomocą poleceń głosowych. Kliknij aby Link®: Jeśli inni użytkownicy SRC System ™ znajdują się w pobliżu, mogą być kierowane. Jeżeli odległość jest większa lub bardziej wymagający teren, komunikacja jest zmostkowane przez telefon w recepcji. Tak więc, komunikacja nie jest podzielona, ​​nawet gdy odległość jest większa.

GŁOS kontrolnych (VOX):

(Uruchamiane głosem Exchange) VOX technologia umożliwia Sterowanie głosem podstawowe funkcje, takie jak podejmowanie i wykonywanie połączeń. Czułość reakcji może być indywidualnie ustawione.

Telefon + GPS:

Połączenie między komórkowego obsługującego technologię Bluetooth, obsługujące technologię Bluetooth oraz system nawigacji SRC System ™ jest tak łatwe, jak może być. Kierowca może usłyszeć komendy głosowe systemu nawigacyjnego lub rozmówcy wygodnie za pomocą obu słuchawek. konferencji telefonicznej między Rider, pillion i rozmówcy są możliwe. Korzystne numery telefonów mogą być zapisywane w menu szybkiego wybierania. To sprawia, że ​​można mieć szybkich kontaktów w dowolnym momencie. Wszystkie funkcje mogą być kontrolowane poprzez wybór polecenia głosowe (VOX).

Posłuchać muzyki:

Większość graczy wspólnego MP3 może być podłączony do systemu SRC ™ przy użyciu wielofunkcyjnego interfejs USB. Jeśli odtwarzacz MP3 obsługuje technologię Bluetooth A2DP, kabel nie jest konieczne. Sterowanie jest po prostu za pomocą przycisków na SRC System ™

Automatyczna regulacja głośności:

Technologia automatycznej regulacji głośności (AGC) aktywnie i stale kontroluje optymalny poziom głośności w zależności od prędkości i hałas otoczenia i dlatego aktywnie korzysta bezpieczeństwo podczas jazdy. Czułość można regulować indywidualnie za pomocą dostarczonego oprogramowania.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA:

Zostań częścią Cardo Community® i wygodnie informowany o aktualizacjach oprogramowania dla systemu SRC za pośrednictwem poczty elektronicznej. Uaktualnienia oprogramowania można znaleźć bezpośrednio u producenta

Akcesoria i technicznych

Podwójne Ultra Slim głośniki do ciasnych kasków.

Do 10 godzin rozmów lub 1 tydzień czuwania (w trybie czuwania)


Zamawiaj Schuberth SRC System for Helmet S2, korzystając z naszej oferty Elektronika i kolekcji Komunikacja. Zapoznaj się z produktami motocykle-wyposazenie na motardinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie motocykle-wyposazenie. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Komunikacja w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie motardinn!

Cechy Schuberth SRC System for Helmet S2

Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności