Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1
  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1
  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Opis produktu Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

SR1 rysy wszystkim nowy system redukcji szumów, co daje rowerzyście możliwość kontroli hałasu ich otoczenia, pozwalając użytkownikowi dostosowanie kontroli zewnętrznych na zewnętrznej skorupy kasku odciąć dźwięk lub pozwolić na dźwięk otoczenia.

Myślisz o zakupie Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1? Jest to jeden z top produktów motardinn, sklepu online motocykle-wyposazenie. Cena 15.95 $, jest limitowana! W motardinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Schuberth w super cenie. Wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają gwarancję producenta.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności