Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schuberth

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1
  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1
  • Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Opis produktu Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

SR1 rysy wszystkim nowy system redukcji szumów, co daje rowerzyście możliwość kontroli hałasu ich otoczenia, pozwalając użytkownikowi dostosowanie kontroli zewnętrznych na zewnętrznej skorupy kasku odciąć dźwięk lub pozwolić na dźwięk otoczenia.

Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Akcesoria i części i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Ochrona ciała znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Schuberth, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Schuberth Wind Deflector For Helmet SR1

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij