Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Scorpion

Scorpion Exo 490

Scorpion Exo 490

  • Scorpion Exo 490
  • Scorpion Exo 490
  • Scorpion Exo 490

Scorpion Exo 490

Opis produktu Scorpion Exo 490

Z bardzo wyrafinowanym kształcie i kolorach matowych lub błyszczących, Scorpion Exo 100s wygląd podkreśla ze zdejmowanym daszkiem, kolorowym SpeedView chowanym daszkiem, który można zastąpić jasnym jednej, która pochodzi w standardzie.Cechy:


KwikWick: Wilgoć pochłaniające oddychającą wkładkę kask i wkładki policzkowe: chłodne i suche, w ciepłe dni, ciepłe w chłodnej pogodzie.

EXO 100 to zupełnie nowy projekt open face kask ze zdejmowanym spódnicy ucha i zewnętrznej osłony.

Wewnętrzne SpeedView wysuwana osłona (Patent) i zewnętrzna zdejmowana osłona są dołączone do każdego EXO 100.

Zaawansowana powłoka z poliwęglanu połowa oferuje prawdziwy wiatr w wolności twarzy.

Średnicówki Automatyczne klamry pasek podbródkowy dla szybkiego zwolnienia i precyzyjnej regulacji.

Dostarczany z Scorpion Exo ładne torby włókienniczego.

ECE 22 05 Certified. Certyfikat TÜV.


Pielęgnacja wyrobów:


Konserwacja i czyszczenie Twojego ScorpionExo Helmet


Jak w przypadku każdego produktu, jakości, odpowiednia pielęgnacja wzmocni i przedłużyć przydatność kasku i ochrony inwestycji. Kask został zaprojektowany i zmontowany w stanie techniki, w tym patenty i własnościowych znakami funkcji.

Czyszczenie na zewnątrz kasku


Nigdy nie należy używać żadnych rozpuszczalników ani środków ściernych do czyszczenia kasku !! Aby uzyskać optymalną wydajność, wypłukać w ciepłej wodzie kask używając delikatnego mydła. Jeśli na zewnątrz jest brudne z suszonych brudu i błędów, proponujemy umieścić mokry ręcznik na kasku, przez co najmniej jedną minutę przed użyciem go w czystości. To zmiękcza obcych obiektów przed usunięciem zmniejszając szanse na zarysowania. Wiele powłok na osłony twarzy są odporne na działanie światła zarysowania, jednak ciężkie, obraźliwych drapanie może przebić powłok i powodować widocznych śladów. Usuwanie zanieczyszczeń i błędów z dobrych praktyk czyszczenia i utrzymując w RaceCase hełm znacząco pomogą przedłużyć żywotność kasku i twarzy tarcze.


Czyszczenie wnętrza kasku


Zdejmowana, zmywalna wykładzina we wszystkich naszych kasków ułatwiają czyszczenie. Nawet człowiek może to zrobić. Wyjąć wkładki policzkowe pierwszy odczepaiając z 3 (zazwyczaj) zaskoczy przycisk na każdej z nich. Uważaj, aby nie "oderwać" pad się, ale starannie un przystawki każdy przycisk. "Crownliner" może być odpiął (2) z tyłu głowy i strefy odsunął się od kasku w okolicy czołowej. Uwaga strzałek wyrównania dla re instalacją crownliner. Wyrzuć te trzy kawałki do pralki, jeśli to możliwe w worku do prania tak, że części z tworzyw sztucznych nie może być uszkodzony lub uszkodzenie tekstyliów i pozostawić do wyschnięcia przed ponownym instalowania.


Czyszczenie twarzy Tarcza


ScorpionExo twarzy tablice 400s i 700s mają różne procedury czyszczenia na zewnątrz i wewnątrz. Na zewnątrz pokryty jest powłoką anti scratch, który zapobiega drobne rysy, ale nie mogę się oprzeć wycierania i czyszczenia ciężkich bez wstępnego zmiękczenia brudu, brud i błędów w pierwszej kolejności. Uwaga wilgotny ręcznik zmiękczania metody błędy i suszone brud powyżej. Z tworzyw sztucznych szlifuje działać dobrze, aby wyczyścić obudowę ekranu tak długo, jak kurz i brud została zmiękczona i usunięte w pierwszej kolejności. Wewnętrzna Everclear ma pokryte osłony twarzy przeciwmgielne wymagają szczególnego traktowania czyszczenia. Proponujemy za pomocą ciepłej wody i mydła łagodne połączenie następnie wysuszeniu pat "" z suchym ręcznikiem. "Wymazywanie" może spowodować przedwczesne zużycie i zarysowania na innercoating Everclear.


Chemikalia


Niektóre substancje chemiczne wspólnego gospodarstwa domowego będzie negatywnie reagują z poliwęglanów, z włókna szklanego lub powłok kasku. Unikać kontaktu z acetonu (zmywacz do paznokci), roztworów żrących środków czyszczących na bazie amoniaku (), lakierów do włosów zawierające methyene, chlor z basenów lub klejów.


Serwis naprawczy


Scorpion Sport oferuje specjalne niskie koszty naprawy lub części zamienne, aby utrzymać kask w doskonałym stanie technicznym.


Scorpion Exo 490 posiada oficjalną gwarancję od marki Scorpion. Zakupy w naszym sklepie online motocykle-wyposazenie , pozwalają na zakup Scorpion Exo 490 prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 121.95 $. Nie przegap!

Cechy Scorpion Exo 490

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Homologacja
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności