Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sena

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Opis produktu Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

MINIMALIZACJA zamieszanie

Smukła, lekka, łatwa w użyciu.

Niski profil, ale bogaty w funkcje wysokiej wydajności, Sena 10R pozwala zawodnicy sprawiają wolne ręce telefony, słuchać muzyki, uzyskać wskazówki GPS i mają pełne rozmowy interkom duplex z innymi zawodnikami w krystalicznie czystej jakości dźwięku poprzez zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth. Ultra cienki i piórko, jest to szczególnie dobry wybór dla kierowców, którzy chcą skupić się na technice jazdy i zminimalizować czynnik zamieszania.

BLUETOOTH KIEROWNICA PILOT

Pełna kontrola na końcu palcami.

Innowacyjny Bluetooth Kierownica zdalnego stawia kontroli, gdzie można łatwo zobaczyć i korzystać z nich w rękawicach, bez przerywania rytm i bezpieczeństwo swojej jazdy. Sena Kierownica zdalnego instaluje się łatwo za pomocą zacisku kierownicy i oferuje przyjazną rękawicy joystick i przyciski. To daje pełną kontrolę nad swoim biegu komunikacji Sena Bluetooth® jednocześnie zmniejszając ryzyko odrywania rąk od kierownicy podczas jazdy. * Opłaty jednostkowe za pośrednictwem portu USB, ale z kilku miesiącach życia baterii na jednym ładowaniu, nie będą musiały podłączyć go bardzo często.

Elastyczny, WYSIŁKU ŁĄCZNOŚĆ

Dyskusja lub udostępniać listy z czterema sposób funkcjonalność interkomu.

Przechowywać pogawędka dzieje, udostępniać listy odtwarzania z maksymalnie czterech jadących towarzyszy lub plaster w rozmowie telefonicznej, że każdy może skakać w sprawie. Bluetooth® 4.1 wyposażony 10R robi to wszystko z krystalicznie czystą jakość dźwięku i opatentowanej technologii redukcji hałasu w zakresach do 900 metrów (0,5 mil).

Enhanced Experience USER

Extra głośności, mniejszy hałas i pomocny głosowych, gdy są potrzebne.

Poziomy audio dostać zastrzyk w hałaśliwych środowiskach jednocześnie zaawansowane szumów technologia Control ™ wycina szum tła zarówno dla przychodzącego i wychodzącego dźwięku. muzyczny Bluetooth Funkcje kontroli odtwarzania odtwarzanie, pauza, utwór do przodu, do tyłu i śledzenie funkcji, a każdy źródło dźwięku ma własny poziom głośności regulowany. Łatwe do naśladowania komunikaty głosowe będzie Ci rozpocząć korzystanie z 10R. A jeśli twoi kumple nie mają Sena Bluetooth® bieg interkomu, firmware Sena Universal Intercom ™ sprawia 10R kompatybilne ze wszystkimi innymi systemami łączności Bluetooth® na rynku. Najlepszy ze wszystkich, to możliwość rozbudowy dla życia zestawie słuchawkowym, dzięki czemu parowanie i interoperacyjności pomiędzy różnymi markami non problem tak długo, jak jesteś właścicielem 10R.

Wszechstronne możliwości połączeń sprawia, że ​​szerokie możliwości

Bądź w kontakcie i kontrolę z Sena Headset App.

Łączenie się swoją 10R z Sena Headset aplikacji (dla systemu Android lub iPhone) umożliwia skonfigurowanie ustawień urządzenia, ustawianie grupy interkomów przyjaciół i dostęp interaktywny przewodnik szybkiego uruchamiania. 10R oferuje również możliwość, aby powiązać z maksymalnie dwoma telefonami komórkowymi do wygodnego głośnomówiącego powołania.

Cechy:

Bluetooh 4.1.

Pilot.

900M interkomu.

Uniwersalny interkomu.

Udostępnianie muzyki.

komunikatów głosowych.

Radio FM.

Zaawansowana kontrola hałasu.

Cztery sposobem interkomu.

Light Weight i bardzo szczupły.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od Sena? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Akcesoria, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry system

-

Interkom i połączenie telefoniczne jest świetne, głośniki nie mają basu, ale to jest do zaakceptowania. Zalecane, jeśli szukasz szczupłego urządzenia.

Kierownica zdalnego

-

Czy kierownica zdalnego przychodzą jako część tego pakietu?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj! Nie chodzi w tym jednym przykro:
https://www.motardinn.com/equipamiento-moto/sena-10r-low-profile-bluetooth-headset-and-intercom-with-handlebar-remote/136109059/p
Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności