Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sena

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System
  • Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

MINIMALIZACJA zamieszanie

Smukła, lekka, łatwa w użyciu.

Niski profil, ale bogaty w funkcje wysokiej wydajności, Sena 10R pozwala zawodnicy sprawiają wolne ręce telefony, słuchać muzyki, uzyskać wskazówki GPS i mają pełne rozmowy interkom duplex z innymi zawodnikami w krystalicznie czystej jakości dźwięku poprzez zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth. Ultra cienki i piórko, jest to szczególnie dobry wybór dla kierowców, którzy chcą skupić się na technice jazdy i zminimalizować czynnik zamieszania.

BLUETOOTH KIEROWNICA PILOT

Pełna kontrola na końcu palcami.

Innowacyjny Bluetooth Kierownica zdalnego stawia kontroli, gdzie można łatwo zobaczyć i korzystać z nich w rękawicach, bez przerywania rytm i bezpieczeństwo swojej jazdy. Sena Kierownica zdalnego instaluje się łatwo za pomocą zacisku kierownicy i oferuje przyjazną rękawicy joystick i przyciski. To daje pełną kontrolę nad swoim biegu komunikacji Sena Bluetooth® jednocześnie zmniejszając ryzyko odrywania rąk od kierownicy podczas jazdy. * Opłaty jednostkowe za pośrednictwem portu USB, ale z kilku miesiącach życia baterii na jednym ładowaniu, nie będą musiały podłączyć go bardzo często.

Elastyczny, WYSIŁKU ŁĄCZNOŚĆ

Dyskusja lub udostępniać listy z czterema sposób funkcjonalność interkomu.

Przechowywać pogawędka dzieje, udostępniać listy odtwarzania z maksymalnie czterech jadących towarzyszy lub plaster w rozmowie telefonicznej, że każdy może skakać w sprawie. Bluetooth® 4.1 wyposażony 10R robi to wszystko z krystalicznie czystą jakość dźwięku i opatentowanej technologii redukcji hałasu w zakresach do 900 metrów (0,5 mil).

Enhanced Experience USER

Extra głośności, mniejszy hałas i pomocny głosowych, gdy są potrzebne.

Poziomy audio dostać zastrzyk w hałaśliwych środowiskach jednocześnie zaawansowane szumów technologia Control ™ wycina szum tła zarówno dla przychodzącego i wychodzącego dźwięku. muzyczny Bluetooth Funkcje kontroli odtwarzania odtwarzanie, pauza, utwór do przodu, do tyłu i śledzenie funkcji, a każdy źródło dźwięku ma własny poziom głośności regulowany. Łatwe do naśladowania komunikaty głosowe będzie Ci rozpocząć korzystanie z 10R. A jeśli twoi kumple nie mają Sena Bluetooth® bieg interkomu, firmware Sena Universal Intercom ™ sprawia 10R kompatybilne ze wszystkimi innymi systemami łączności Bluetooth® na rynku. Najlepszy ze wszystkich, to możliwość rozbudowy dla życia zestawie słuchawkowym, dzięki czemu parowanie i interoperacyjności pomiędzy różnymi markami non problem tak długo, jak jesteś właścicielem 10R.

Wszechstronne możliwości połączeń sprawia, że ​​szerokie możliwości

Bądź w kontakcie i kontrolę z Sena Headset App.

Łączenie się swoją 10R z Sena Headset aplikacji (dla systemu Android lub iPhone) umożliwia skonfigurowanie ustawień urządzenia, ustawianie grupy interkomów przyjaciół i dostęp interaktywny przewodnik szybkiego uruchamiania. 10R oferuje również możliwość, aby powiązać z maksymalnie dwoma telefonami komórkowymi do wygodnego głośnomówiącego powołania.

Cechy:

Bluetooh 4.1.

Pilot.

900M interkomu.

Uniwersalny interkomu.

Udostępnianie muzyki.

komunikatów głosowych.

Radio FM.

Zaawansowana kontrola hałasu.

Cztery sposobem interkomu.

Light Weight i bardzo szczupły.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w motardinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach motocykle-wyposazenie. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Akcesoria, produktów Sena. Dowiedz się więcej o produktach motocykle-wyposazenie. Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Sena 10R Low Profile Bluetooth Communication System

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry system

-

Interkom i połączenie telefoniczne jest świetne, głośniki nie mają basu, ale to jest do zaakceptowania. Zalecane, jeśli szukasz szczupłego urządzenia.

Kierownica zdalnego

-

Czy kierownica zdalnego przychodzą jako część tego pakietu?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj! Nie chodzi w tym jednym przykro:
https://www.motardinn.com/equipamiento-moto/sena-10r-low-profile-bluetooth-headset-and-intercom-with-handlebar-remote/136109059/p
Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij