Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sena

Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector

  • Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector
  • Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector
  • Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector

Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector

Opis produktu Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector

Głośniki SMH5 o dużej wielkości z blokadą Złącze.

Wymiary:

230 mm x 100 mm x 20 mm.

Lubisz Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Elektronika i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Elektronika jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Sena SMH5 Large Speakers with Locking Type Connector

Device type
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobre produkty

-

Dobry produkt, kupiłem Sena słuchawki SMH5 umieścić na moim drugim kasku (pełny kask) na zimę. Produkt identyczny do mojego pierwszego zakupu Sena SMH5 (która w słuchawki i kontroler Bluetooth) Jestem zadowolony z tego produktu. UWAGA: Produkt nie zawiera mikrofon. FYI: to był pierwszy, że zakup produktu na tej stronie wysyła pakiet jest trochę długi, ale sam produkt jest bez zarzutu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij