Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

Jedno miejsce dwumiejscowego z udoskonaleń technicznych, które poprawia ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera. Wśród głównych cech technicznych, można Przyrost powierzchni styku dla kierowcy i pasażera; Zastosowanie nowej technologii MESH 3D, oferując przejazdy bez deformacji, ponieważ absorbuje i tłumi drgania zbiórek, nie odkształca się w czasie i nie jest wrażliwy na zmiany temperatury.

Wysoka jakość i inteligentna gęstość pianki, z poduszką poliuretanowej, która oferuje lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Uszczelnione szwy wodoodporne. Centralny kanał w celu obniżenia ciśnienia i podstawę siedziska 100% nowy i ulepszony, odporną na uderzenia.

Dane techniczne:

3D MESH TECHNOLOGY

OŻYWIONY

Materiały wodoodporne


Interesuje Cię Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated. Shad jest jedną z najlepszych marek motocykle-wyposazenie, projektującą produkty dla Części, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X Heated

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pytania

-

Witam czy to miejsce jest pełne Podgrzewany fotel z okablowaniem i rozdzielnicy również jest haftowane logo, jak w przypadku każdego ze zdjęć

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mamy potwierdzenie, że wszystko jest wliczone. Rgds

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności