Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Jedno miejsce dwumiejscowy z usprawnień technicznych, które poprawia ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera.


Wśród głównych cech technicznych, może przyrost powierzchni styku dla kierowcy i pasażera można; Zastosowanie nowej technologii MESH 3D, oferując przejazdy bez deformacji, ponieważ pochłania wibracje i tłumi zbiórek, nie odkształca się w czasie i nie jest wrażliwy na zmiany temperatury.


Wysokiej jakości, o dużej gęstości inteligentna pianki poliuretanowej z poduszką, która oferuje lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Zamknięte wodoodporne szwy. Centralny kanał, aby zmniejszyć ciśnienie i podstawy 100% nowego i ulepszonego, odpornej na uderzenia bezpieczeństwa.Dane techniczne:


- szwy


- Materiały wodoodporne


W motardinn, pokazujemy całą charakterystykę Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X. W motocykle-wyposazenie sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X i korzystaj z naszych ofert motocykle-wyposazenie sprzętu.

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności