Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Jedno dwuosobowe siedzenie z ulepszeniami technicznymi, które zwiększa ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera.

Wśród głównych cech technicznych, można zwiększyć powierzchnię kontaktu dla kierowcy i pasażera; wykorzystanie nowej technologii 3D MESH, oferującej podróże bez deformacji, ponieważ pochłania drgania i tłumi odbicia, nie deformuje się w czasie i nie jest wrażliwa na zmiany temperatury.

Wysokiej jakości inteligentna pianka o wysokiej gęstości, z poduszką poliuretanową, która zapewnia lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Uszczelnione wodoodporne szwy. Centralny kanał do obniżania ciśnienia i podstawa siedziska 100% nowa i ulepszona, odporna na uderzenia.

Cechy:

Sealed Seams

Wodoodporne materiały


Z Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Shad i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Części, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij