Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Jedno miejsce dwumiejscowy z usprawnień technicznych, które poprawia ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera.


Wśród głównych cech technicznych, może przyrost powierzchni styku dla kierowcy i pasażera można; Zastosowanie nowej technologii MESH 3D, oferując przejazdy bez deformacji, ponieważ pochłania wibracje i tłumi zbiórek, nie odkształca się w czasie i nie jest wrażliwy na zmiany temperatury.


Wysokiej jakości, o dużej gęstości inteligentna pianki poliuretanowej z poduszką, która oferuje lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Zamknięte wodoodporne szwy. Centralny kanał, aby zmniejszyć ciśnienie i podstawy 100% nowego i ulepszonego, odpornej na uderzenia bezpieczeństwa.Dane techniczne:


- szwy


- Materiały wodoodporne


Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X posiada oficjalną gwarancję marki Shad. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Części i kategorii Siodełka .

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X / NC750X

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Zapytanie ofertowe

-

Czy siedzenie Shad pasuje do mojego NC 2016/2017 NC 750 X DCT? I czy byłby dostarczany z logo NC750X? Siedzenie komfortowe Honda NC700X / NC750X Pozdrawiam Bob

Nasi eksperci odpowiadają

Hello, yes, this product is for your motorbike, and it has the logo NC 750X. Regards

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności