Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

Jedno miejsce dwumiejscowego z udoskonaleń technicznych, które poprawia ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera. Wśród głównych cech technicznych, można Przyrost powierzchni styku dla kierowcy i pasażera; Zastosowanie nowej technologii MESH 3D, oferując przejazdy bez deformacji, ponieważ absorbuje i tłumi drgania zbiórek, nie odkształca się w czasie i nie jest wrażliwy na zmiany temperatury.

Wysoka jakość i inteligentna gęstość pianki, z poduszką poliuretanowej, która oferuje lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Uszczelnione szwy wodoodporne. Centralny kanał w celu obniżenia ciśnienia i podstawę siedziska 100% nowy i ulepszony, odporną na uderzenia.

Dane techniczne:

3D MESH TECHNOLOGY

OŻYWIONY

Materiały wodoodporne


Jeśli szukasz Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo, masz szczęście. W sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w motardinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Części. motardinn oferuje ekskluzywne produkty Siodełka dla wielu aktywności. Siodełka zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X without Logo

Kolor

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Sprawdzony komfort

-

Wygodny i łatwy montaż. Dobry stosunek ceny do jakości.

Bank komfort shad

-

Bank SHAD dla mojego NC750X przybył z harmonogramem i warunkami. Jestem zadowolony z obsługi i produktu.

Bank komfort shad

-

Zadowolony z produktu i usługi. dziękuję

Zwyczaj siedzenia shad

-

Hi po prostu powiedzieć, moje miejsce Shad dla moich Honda NC 750 x przybył dziś 21 października wszystkie w dobrym stanie, wyposażone idealnie żadnych problemów czuje się dobrze i wygląda dobrze, szczęśliwy królik, wielkie dzięki, n Meadows Suffolk

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności