Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X
  • Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

Jedno dwuosobowe siedzenie z ulepszeniami technicznymi, które zwiększa ergonomię i komfort dla kierowcy i pasażera.

Wśród głównych cech technicznych, można zwiększyć powierzchnię kontaktu dla kierowcy i pasażera; wykorzystanie nowej technologii 3D MESH, oferującej podróże bez deformacji, ponieważ pochłania drgania i tłumi odbicia, nie deformuje się w czasie i nie jest wrażliwa na zmiany temperatury.

Wysokiej jakości inteligentna pianka o wysokiej gęstości, z poduszką poliuretanową, która zapewnia lepsze i bardziej miękkie wykończenie. Uszczelnione wodoodporne szwy. Centralny kanał do obniżania ciśnienia i podstawa siedziska 100% nowa i ulepszona, odporna na uderzenia.

Cechy:

Sealed Seams

Wodoodporne materiały


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie motocykle-wyposazenie, odkryj motardinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Shad , wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają pełną gwarancję producenta Shad. Lubisz Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X? Wybierz jedną z naszych kategorii Części i odkrywaj szereg produktów Części. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Shad Comfort Seat Honda NC700X NC750X

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności