Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

  • Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated
  • Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated
  • Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

Dla tych modeli: MP3 RL (2007 2012) MP3 RST 125 250 100 (2009 2012) MP3 LT 250 400 (2009 2013) MP3 500 Sport Business (2011 2013).

Fotel zaprojektowany i opracowany specjalnie dla PIAGGIO MP3, ze specjalną konstrukcją, która poprawia ergonomię i komfort, zwiększa powierzchnię styku kierowcy i pasażera oraz technologię BIELASTIC FOAM (niezależne obszary komfortu).

Dane techniczne:

Szerokość: 46 / Wysokość: 80 / Głębokość:

Sealed Seams

Wodoodporne materiały


Nie czekaj dłużej i kupuj Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated! W motardinn wszystkie nasze produkty Części posiadają pełną gwarancję producenta Shad. Zakup w naszym sklepie motocykle-wyposazenie , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności motocykle-wyposazenie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated tak szybko, jak to możliwe do domu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Shad Comfort Seat Piaggio MP3 Heated

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij