Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Inner Bag for Side Case SH36

Shad Inner Bag for Side Case SH36

Shad Inner Bag for Side Case SH36

  • Shad Inner Bag for Side Case SH36
  • Shad Inner Bag for Side Case SH36
  • Shad Inner Bag for Side Case SH36
  • Shad Inner Bag for Side Case SH36

Shad Inner Bag for Side Case SH36

Opis produktu Shad Inner Bag for Side Case SH36

Nowa torba wewnętrzna to doskonały dodatek, gdy trzeba przeprowadzić dodatkowe obciążenie bezpiecznie i wygodnie. Uzupełnia on górnej części obudowy i może być przystosowana do różnych górnych i bocznych przypadkach. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest idealny do wykonywania co trzeba w najbardziej wygodny sposób. Worek wewnętrzny sprawia, niosąc swoje rzeczy łatwiejsze, ponieważ można umieścić wszystko wewnątrz niej, a potem po prostu wyjąć i nosić go wszędzie tam, gdzie trzeba. Posiada zamek oraz kieszeń, uchwyt boczny i pasek na ramię, żeby go unieść.

Dane techniczne:

Waga: 0,55 kg

Długość: 31 cm

Szerokość: 21 cm

Wysokość: 28 cm


Shad Inner Bag for Side Case SH36 posiada oficjalną gwarancję Shad. Jako oficjalny detalista Shad, cała nasza oferta produktów motocykle-wyposazenie jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W motardinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Walizki , które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Walizki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Shad Inner Bag for Side Case SH36

Kolor
Użycie
Pozycja światła

Opinie klientów i pytania (5)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały produkt

-

Kupić te worki do użytku po raz pierwszy zajmując torby i są doskonałym produktem, lekki, dobrze wykończone i dopasowane. Dobra wydajność i może przechowywać drobne przedmioty w kieszeniach bocznych. Posłał i szybka dostawa.

Dobrym dodatkiem do shad bocznych torby

-

Te „wewnętrzne torby” są dobrym dodatkiem do Shad Side Case SH36. Ponieważ sprawa strona otwiera się z boku, a nie na górze, wewnętrzna torba ułatwia załadunek łatwiejsze. Zapobiega to przedmioty przed wypadnięciem w przypadku gdy strona jest otwarta, i maksymalizuje naładowaną pojemność. Wydają się być ładnie wykonane i niedrogie.

Doskonały

-

Dobrą rzeczą, aby mieć jak walizka.

Torba wewnętrzna do skrzynek shad

-

Otrzymałem wkładki woreczka wewnętrznego dla mojego misplace jednego bardzo dobrego projektu. Wygląda dobrze zbudowany. Dobra wartość. Komunikacja może być lepiej, jak również śledzenia nas trudne lub niemożliwe. Ale zdecydowanie polecam i użyć ponownie

-

Czy ta para?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, to jest sprzedawane za sztukę. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij